Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lepődtél már meg ismerős méretén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepődtél már meg ismerős méretén?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson, táborokban stb. Akiről nem gondoltad volna, hogy akkora neki.
ápr. 10. 14:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%

Arra az 1 percre amig atveszem a cipomet, nem figyelek semmi masra

Ti meg hetero létetekre nézegessétek csak egymas fa*szát

ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

A faszodon cipőt hordasz? Vagy meztelen vagy cipőben?

Jó, nézegetem. Nem tiltja egy heterónak senki, hogy nézzen egy faszt. A naturista strandon gci nagy bajban is lennék…

ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Te teljesen átöltözöl ha csak cipőt akarsz átvenni? Mert én nem
ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kétszer életemben, igen.


Mindkétszer véletlenül láttam meg az illető micsodáját, az elsőnél a közös zuhanyzóban a többiek is ugyanúgy bámulták, mint én magam. Nyilván nem lett belőle semmi, nem is beszéltünk róla többé, de még sokezer kilométert megtettünk együtt.


A második egy iskolatársam/tanítványom/kollégám/barátom volt, akivel az üzemi vizeldében összetalálkoztunk. Az anakonda az övéhez képest rövid.

Látta, hogy észrevettem, de szót sem ejtettünk róla.


Nem tudom, mit vártok, de nem feltétlenül kell erről beszélni szerintem.

ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sajnos en nem ilyen emberek kozt dolgozok

Ha valakire ránéznek, egybol jonne a leba*szas "mivan bu*i vagy? szopni akarsz??"

Ugyhogy inkabb nem nezek sehova

ápr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Osztálykiránduláson volt köztünk egy évet ismételt srác is.

Esti zuhanyozáskor láttuk meg az övét. Főleg a golyóin lepődtünk meg, mert neki már kifejlett, felnőtt heréi voltak, nekünk pedig még nem.

Ezen amúgy nevetés tört ki, de kínjában ő is csak nevetett, mert sejtette, hogy min nevetünk.

máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
Egy haver farkán lepődtem csak meg, de azért mert nagyon kicsi volt.Kb 2cm.Mivel nagyon jóban lettünk később,sikerült megnéznem mereven is,hát itt is dobtam egy hátast,mert volt kb 18cm.Nem hittem hogy ennyire megnőlhet az a kicsi kuki 😀
máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

Elég könnyű nem észlelni mások farokméretét az öltözőben, ha nem nézel oda.

Meglepődni nem lepődtem meg, mert nem nagyobbak az enyémnél. Gyerekként volt furcsa apámé, nagyon nagynak tűnt az enyémhez képest (nem, nem csinált velem soha semmi szexuálisat, csak a szüleimnél nem nagy ügy a meztelenség).

máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen.Volt kapcsolatom két alacsony vékony sráccal mindkettő 20+ volt...
máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, többször is előfordult ilyen
máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!