Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is úgy érzi, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi, hogy az ismerkedés csak egy felesleges stressz forrás?

Figyelt kérdés

Én emiatt egyszerűen ezért nem ismerkedem már jó ideje. Az egész nem áll másból hogy idegeskedek hogy mit gondol, nem néz a hülyének a dolgaim miatt, vagy épp biztos az e akinek mondja magát. Alapbol nehezen engedek magamhoz közel bárkit, de a korábbi elutasitások csak rontottak ezen, nem tudok megbizni az emberekben, mert eddig csak csalodás ért. Biztos közre játszik az hogy nem vagyok egy határozott, magabiztos ember, sajnos sose voltam az. Ezek miatt nem is tudtam sose igazán megnyílni másoknak. Jó ez nem teljesen igaz, azért az utobbi pár évben változtam kocsit, de még mindig azt mondom hogy nehezen bizok meg másokban.

Szóval egy stressz forrás az egész amit inkább kerülök. Még úgy is hogy közben azért örülnék ha lenne párom.

Le lehet ezt valahogy küzdeni? Sikerült már másnak?



ápr. 10. 15:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
44%

A 10 es válaszoló minden gondolatával egyetértek !

Sajnos az ösztönlény,szexmániás,önmegvalósító és másokra tekintettel egy grammot sem levő melegek tobzódnak.

Mi pedig,akik nem ilyenek vagyunk, szomorúan nézhetjük a partvonalról a fejleményeket, magányosan.


# 3

ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!