Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell fiú barátokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell fiú barátokat szerezni ?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátokat akik elhívnak buliba, ilyesmi. Meg azt vettem észre, hogy a lány barátaim többsége pletykás, amit én ki nem bírok állni!


Meg szeretnék egy kicsit férfiasodni is, igaz hogy meleg vagyok, ugyanakkor jó lenne fiúkkal is barátkozni.


Előre is köszönöm a tippeket!



ápr. 14. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Kort jelölhettél volna meg, hogy milyen korosztályban keresel.
ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj le meleghelyekre
ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen....kört nem ártott volna megjelölnöd.mielőtt beköszönnek apud kortársai
ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha a pletykálkodás (és a szarkeverés) zavar, akkor ne meleg barátot keress. Biszex a jó választás: férfias, heterós viselkedés, de szereti a f@szt.
ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyen beszélgess, hívj meg egy szimpi srácot italra és beszélgessetek mindenről.
ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetero baratokat akarsz azok csak a nokrol, kocsikrol, focirol tudnak beszelgetni
ápr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meleg helyekre ? Afrikába ? Oda inkább ne ! Nem beszélve az ottani miliciákról.. ki tudja kiknek az emberei..
ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írsz nekem.😄
ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehéz erre tippeket adni az életkörülményeid ismerete nélkül. Nem mindegy, merre élsz, milyen korosztállyal barátkoznál, stb. De biztosan akad itt is néhány fiú, aki szívesen barátkozna, megismerkedne veled.
ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig meleg baratokat kerestem aztan az osszes csak bekevert, keresztbe tett, ugyhogy…:)
ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!