Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó vagy rossz első szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz első szexpartnernek lenni szerinted? Mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Nekem vegyes. Volt olyan aki utána még engem okolt, hogy belevittem, van aki nem akart szóba állni később, más meg a mai napig emleget.


Van valami szokatlan vagy érdekes storytok?


ápr. 16. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Innen ismertem meg kb 10 éve lassan. A srácnak hatalmas farka volt. 22cm kb. Ami meglepett, hogy nem volt ronda mégis csak fizetős csajokkal volt. Sose volt neki más. Azt akarta, hogy verjük ki egymásnak illetve leszophasson.


Amikor kiverte nekem végig állt a farka kőkeményen. Majd mikor szopott is. Mégis a végén ő nem akart elélvezni és azt mondta nagyon jó volt de sose akarja újra sráccal. Nem is értem mi volt. Sokáig írt még utána is. Akkor volt kb 23 a csávó. Azért azt hagyta hogy én is verjem neki egy kicsit mert engem meg izgatott, hogy megfogjam neki hisz 22cm az nagyon ritka. Máig nem értem miért nem talált nem fizetős csajt, mert helyes is volt, jó farka is volt és a teste is rendben volt.

ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!