Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ajánlották már fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlották már fel hogy fizetnek azért?

Figyelt kérdés
Tényleg van aki fizetne azért, hogy mással együtt legyen? Férfiak is szoktak azért fizetni hogy pl leszopjon valakit vagy hogy a másik megdugja? Nektek ajánlottak már fel ilyet? Mennyit akartak fizetni érte? Végül igent mondtál?

ápr. 17. 15:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, ajánlottak már fel pénzt erte
Nem, még nem
Biztos van ilyen, de nekem nem ajánlották fel
Nem hiszem hogy van ilyen
34 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam és egy 55 körüli pali szeretett volna szopni engem. De félős voltam. Vágytam rá de féltem a kora miatt leginkább.

Azóta is csak max 20 évessel.

ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem ajánlott még senki fel ilyesmit

Pedig már elmultam 45is

ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
12 évesen jó kis zsebpénzt kaptam érte.Nyilván felnőttként tudom hogy ez nem volt helyes, de akkoriban másképp gondoltam.
ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Tetszik a 45 éves felhasználó.. Én ajánlottam már fel és ajánlanék is nőnek összeget.
ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

23-24 éves koromban egy 50-es pasitól kaptam ajánlatot együttélésre. Nagyon bejöttem neki. Eltartott volna, fizetett volna mindent, dolgozni sem kellett volna járnom, csak otthon rendben tartani a lakását és szexelni vele, amikor kedve lett volna hozzá. Ilyen együttélős kapcsolat jellegű dologra gondolt, szexért, szerelemért, ölelésért cserébe mindent megadott volna. Nem volt senkije, se rokonok, se közeli barátok, se családtagok, magával vitt volna nyaralásokra külföldre, itthon társasági eseményekre, színházba, moziba, étterembe stb. Jól hangzott az ajánlata, szimpatikus is volt a csávó, tényleg jószívű volt, de 1. nem akartam kitartott lenni, 2. nagyon zavart a korkülönbség, kb. 30-35 év. Ezért nemet mondtam neki. Nem akartam kihasználni őt. Tudtam, hogy nem ő az, akire vágyom és ha jön egy fiatalabb, korosztályombeli srác, aki tetszik, akkor nem akarom pofára ejteni és dobni az "öreget" egyik pillanatról a másikra, amikor tök normális velem. Egy darabig még töltögette a telefonomat (havi 50-60 ezerrel), csak hogy beszélgessünk, elmondhassa a dolgait, kiöntötte nekem a lelkét, dumálgattam vele, megbeszéltük az élet nagy dolgait (sosem kértem tőle semmit, sem pénzt, sem telefontöltést, semmit, ő magától töltögette havonta a telómat és semmilyen szexuális ellenszolgáltatást nem kért érte cserébe, soha nem is volt köztünk semmilyen szexuális vagy intim dolog), aztán egyszer csak eltűnt az életemből. Nem tudom mi lett vele.

Szóval ajánlottak fel pénzt, de nem mentem bele.

ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mr.Névtelen ***** válasza:
100%

Igen. Apám egyik munkatársa, egy 40+-os, nyíltan homofób, 3 gyerekes, nős, román rendőr volt.

Valamiféle rendőr összejövetel volt, amikor részegen ajánlatot tett nekem. Szexet akart pénzért, elég sok pénzt ajánlott.

Megijedtem tőle, visszautasítottam őt és a tőle legtávolabbi helyre siettem, aztán valami kifogást mondtam a szüleimnek és hazamentem.

Nem mondtam el senkinek, apámnak sem, mert így sem bírja azt a munkatársát.


Pontosan kort nem írok, mert ki fog tiltani az oldal, de bőven kiskorú voltam, még most sem vagyok 18.

ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Több is. 2 volt akitől el is fogadtam. Csak leszopott.
ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6: és most miért nem meséled el? Ez bűncselekmény több szinten is
ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is fizettem már sracnak szexért
ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen ajánlottak fel.lovét sexért.

25 orál.

50 sex.

Tavaly oktoben novenber környékén.

Nek fogadtamel egészegügyi okok miatt. Nem vagyok nemi beteg de eléggé levagyok robbanva ki-ba járok a korházba.

De ha egészseges lettem volna, egyszer kiprobálnám legalább egy tali alkalmáig.

ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!