Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ajánlották már fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlották már fel hogy fizetnek azért?

Figyelt kérdés
Tényleg van aki fizetne azért, hogy mással együtt legyen? Férfiak is szoktak azért fizetni hogy pl leszopjon valakit vagy hogy a másik megdugja? Nektek ajánlottak már fel ilyet? Mennyit akartak fizetni érte? Végül igent mondtál?

ápr. 17. 15:29
1 2
 11/18 Mr.Névtelen ***** válasza:

"6: és most miért nem meséled el? Ez bűncselekmény több szinten is"


Akkoriban azért nem meséltem el, mert akkortájt léptették elő apát. Most azért nem mesélem el, mert még mindig munkatársak, mellesleg nincs semmi bizonyítékom. Szerencsére azóta nem kerültem semmilyen kapcsolatba azzal az emberrel.

ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen fizetnek, én csinálok ilyet rendszeresen, sokan vannak akik a vágyaikat normális kapcsolatban vagy sima ismerkedessel nem tudják kiélni.
ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlottak, elzavartam a francba, nem vagyok rossz prosti.
ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
igen ,
ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#11: uh basszus, sajnálom :(
ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A neten egyszer rám írt valaki egy bizonyos felületen privátban, melyen részben látszott az arcom, hogy fizetne, ha kielégíteném őt. Nem tudom, megfelelő módszert választottam-e, de úgy ráztam le, hogy eleinte adtam alá a lovat, mivel nagyon nyomult, és alíg bírtam válaszolgatni neki, mintha valami kóddal flood-olta volna a cseten a szöveget...


Aztán tiltottam az illetőt.


Most már inkább azonnal tiltanám, ha még egy ilyen rám találna a neten, kivéve, ha nemleges válaszomat követően azonnal témát vált, vagy békén hagy.


Szex oké, egymás örömére. Passzív biszex vagyok.

máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kb benyögik, hogy tetszel meg dugnálak, ennyit adok..így zajlik vagy másképp?
máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!