Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy a 8. találkozásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a 8. találkozásunknál sem ajánlotta fel a hölgy h fizetne valamit vagy legalább az ő részét?

Figyelt kérdés

Ezalatt a 8 randi alatt 1X volt hogy nem volt semmi kiadás de egyébként fizettem a kávézót, éttermet, mozit, koktélokat, múzeumot, reggeliző helyet, az összes ilyen kisebb kiadásokat mint a fagyi, üditő stb..


Amikor felhívott magához még akkor sem kaptam tőle semmit, még kaját sem csak vizet, én meg vittem pezsgőt meg egy ajándékot.


Ő is 25 feletti és több éve dolgozik...


2022. máj. 27. 07:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem, ez bunkóság. Illik legalább felajánlani,hogy 50-50 vagy az apróbb kiadásokhoz ragaszkodni (fagyi, üdítő stb.)

(28N)

2022. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Uhh velem meg elso randin is elvartak mar, hogy jegyert cserebe fizessem a majdhogynem dragabb paros menut a moziban ugy, hogy 25 ev alatti nem dolgozo tanulo vagyok😂😂 Meg harom fogasos kajaval varom azt aki feljon es meg csak egy liter kolat sem hoznak. Ezt most nem azert irom, hogy na bezzeg en, hanem hogy most jottem ra, hogy valamit en is szarul csinalok :D

Amugy nem tudom, lehet, hogy azt tesztelgeti, hogy mennyire vagy gavaller meg uriember, kapcsolatban meg menne neki a felezes. Masban nem tunik anyagiasnak? Lehet valahogy szoba kellene hoznod, hogy ki mit gondol a parkapcsolatokrol, hagyomanyos szerepekrol stb es ugy puhatolozhatnal.

De egyebkent ha tokre kozvetlen a viszony mar akkor en akar azt is megmondanam neki, hogy nem szimpatikus, hogy meg csak azt sem ajanlotta fel illembol, hogy fizet o.

2022. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Noren1989 ***** válasza:
34%
#balek
2022. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Nőként irom, hogy ez nem normális. Mondjuk én eleve nem vagyok ilyen beülős fajta, akikkel voltam azok se, maradt az itthon főzés :-)
2022. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
2# Aki tesztelgetni akar, az vegyen egy covid tesztet.
2022. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
De ha ez neked nem tetszik, minek randizgatsz vele továbbra is?
2022. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

8-as több mint 6 év párkapcsolat után randizok újra először.


Gondoltam lehet ennyire megváltoztak a játékszabályok hogy ez már elvárás egy férfitől, de ahogy látom itt sok hölgy is azt írta hogy ez nem okés.

2022. máj. 27. 08:39
 8/36 anonim ***** válasza:
17%

Igen! Az teljesen alap, hogy mindenhol te fizetsz! Az viszont iszonyu bunko, hogy nála nem kínált meg semmivel! Nálam otthon, mindig roskadasig van a hütő friss gyümölcsel stb.vel!

Igaz, én nem kezdek olyan pasival, akinek anyagi gondjai vannak

2022. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%

Hat ilyenkor remelem visszasirod azt a 6 evet es a baratnodet,ha te vagy az,aki nem tudta ertekelni.

Ha nem, akkor meg csak szolok, ennel normalisabb nok is vannak

2022. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 2. alkalommal illett volna felajánlania. Nekem a legtöbb randipartnerem első alkalommál is felajánlotta, hogy fizessünk felesben, miközben lett folytatás.
2022. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!