Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van tele bolondokkal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele bolondokkal az összes ismerkedő oldal? 3 példa

Figyelt kérdés

Az elmúlt hét 3 példája:

1. Megbeszéltük a talit. Késett 1 órát. Majd megdumáltuk hogy ismétlünk. 19 éves volt. Aznap mikor jönnie kellett volna 1 szavas válaszok. Majd 1,5 órával a tervezett idő előtt közli most tud csak indulni. Írom, hogy semmi gond, mikorra ér ide? Válaszként letilt.


2.Este fele írt rám. Kiderült nincs messze. Mondom neki oké átmegyek de korán kelek szóval csak sz-pjon le és lépek. Jó így? Igen, igen, csak menjek. Megérkezek. Kicsit dumálunk. Majd egyre személyesebb kérdései vannak. Kb 15 perc beszélgetés után kérdezem hogy akkor belecsaphatunk? (Tényleg volt 15perc mert ránéztem az órára és láttam) Azt mondja szeretne előbb jobban megismerni nem csak úgy random lesz-pni. Mondom neki, hogy oké viszont akkor ez majd máskor mert én mondtam, hogy korán kelek. Erre elkezd hisztizni, hogy én milyen vagyok. Mondom neki, hogy bocsi de korán kell kelnem és mondtam folytatjuk máskor. A végén már ott tartott, hogy ha meglát valahol akkor majd leéget, meg ilyenek. És mondom semmi támadót nem mondtam, egyszerűen csak elkezdtem felvenni a kabátot, stb hogy menjek haza aludni. Aztán még írt mocskos dolgokat a neten így letiltottam. Akkor meg SMS-ket kezdett küldeni. Azon agyaltam, hogy miért ilyen bolond valaki? 22 éves volt.


3. Volt egy srác akivel 3x szexeltem már. Sőt belement, hogy felvegyem videóra ahogy kielégít. Írtam neki akar-e talit mert láttam online a rómeón. Erre elolvassa le se tojja. Na mondom bravó. Majd a sors fintora hogy este fele megyek haza és a metrónál szembe jön velem. Köszönök, erre úgy tesz mint aki nem is ismer. Csak azt nem értem mi baja? Értelmes csávónak tűnt. Jókat dumáltunk. TÖbbször szexeltünk és ott van nálam egy videója amin ... Akkor azért alap hogy megírom mi bajom. Nem?


Persze van sok pozitív story is tehát ne értsetek félre. De ezen a héten mintha valahogy mindenki bolond lenne. Vagy csak én látom ezt.

Megjegyzem Rómeón is tele hisztisekkel. Ha nem írsz azonnal választ mert pl dolgozol beszólások majd tiltás. Mintha mindenki idegbeteg lenne. Vagy a kedvencem aki este ír reggelre meg mire olvasom már törölte magát.


ápr. 21. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Lehet nem a fiatalabb korosztályt kellene sanyargatnod a tapasztaltabb fejeddel, mert ők sem tudják mit hogyan akarnak még pontosan.


Emiatt is van ez az össze-visszaság, amin nem is értem miért csodálkozol


25f

ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 16 évesen se voltam link. Sőt van olyan szintén 21 éves akivel 2 éve rendben megy. Normálisan viselkedni döntés kérdése.
ápr. 21. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy sertett szuz, amiert nem all le vele senki😅 nyilvan a partnereid akiket irsz, eleg furcsa emberek, de azert te sem vagy piskota.
ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tele van a meleg világ ilyen és ehhez hasonló sztorikkal.

Egyik bolondabb mint a másik.

Azt se tudják mit akarnak. És nem csak a fiatalok. Idősebbek között is akad ilyen. Gördülékenyen megy az ismerkedés beszélgetés már a találkozó is meg van szervezve erre törli magát vagy egyszercsak nem ír többet... Felejtsd el hogy túl komolyan veszed ezeket az oldalakat.

ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok se szűz, se sértett. Egyszerűen értetlenül állok a dolog előtt.
ápr. 21. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan 21 éves, akivel két éve minden rendben megy, akkor miért is keresel mást,többet, még többet ?

Elégedj meg azzal,ami és aki van. Másnak lehet egy sincs,akivel rendben megy minden és nem rinyál.

ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A melegfront engem is megvisel.


Ha szex kell, menj szaunába. Ha barátság, keress egy biszexet. Ha társ, vegyél egy kutyát. Ez van.

ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, nekem azokról is megvan a véleményem, akik naponta mással kefélnek. És akkor kiírják, hogy "van itt normális pasi?" Normális...
ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Reagálok. Azért keresek a 21 éves mellett mást is mert ő kb havi 1 szexet igényel. Én meg többet. Megjegyzem tud róla sőt akartunk hármast is csak még nem volt olyan aki uni és így neki is jó lenne.


Szaunázni köszi de nem szeretnék. Voltam ott még 20 éves koromban és nem az maradt meg, hogy az én közegem. Nem vágyom oda. Megjegyzem 3x is kapott esélyt a hely.


Na és akkor a kedves 8-asnak is reagálok :)

Naponta mással kefélek és aztán kiírják, hogy...

Ismerkedsz? Aktívan? Mert akkor te se hiszem, hogy összesen 1 emberre koncentrálsz csak és a többi levelet kioffolod. Azaz igen néha úgy alakul hogy egyidőben több is befut.

De már bocsi, de 1 srác volt akivel valóban szexeltem a héten. Előtte 2 héttel egy fix haverral. De mint láttad az az egy sunyin lelépett így kezdtem bele ismerkedésbe mert "kanos" voltam és nem ér rá a fix haver az új srác eltűnt. Erre a második srác akivel ismerkedtem leírtam mit művelt. Majd a hétvégén láttam meg azt a fiút akit írtam, hogy 1 év alatt 3 talim is volt sőt őt izgatta a felvételes dolog. És leszart. Hol volt itt a minden héten más? 2023-ban 5 partnerem volt összesen akivel szexeltem. Mindegyikkel többször és az 5-ből 1 még mindig megvan akire hivatkoztam fentebb is. Illetve az ötből az egyik akire hivatkoztam most is hogy kameráztunk stb és most választ se képes írni.


Ha ez neked a minden héten más kategória sajnálom. De HA te aktívan ismerkedsz pontosan rá kell láss arra, hogy a többség nem akar kapcsolatot. Azonban ha te akarsz is nehéz találni de attól még van szexuális igényed. Bocsánat hogy én merem ezt kiélni és próbálok ismerkedni. Szerintem ez normális. Vagy nagyon másik világban és más igényekkel élünk. Vagy más korosztály vagyunk.

Szerintem a normális jelző nem azon múlik ki hányszor és hány emberrel szexelt. Hanem azon hogyan viselkedik, miket mond vagy tesz. Szerintem ez a mérő. Aztán hogy megtalálja-e a neki való párt az már más kérdés de ma mindenki pótolható és a 99%-a az ismerkedőknek ha hibát lát lelép. Így pedig a komolyig eljutni is nehéz.


Jelzem 3 évig volt párom és ő lépett le nem én. Azonban a COVID óta egész más lett valahogy az ismerkedés is. Sajnos.

Gondoltam reagálok, hisz úgy teljes a kép ha van válasz is megfelelő érvekkel és megfelelő információkkal. Hogy ne úgy ítélj meg hogy csak részinfókat ismersz. ;)

ápr. 21. 23:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Van bőven igazság pedig a 8. kommentben is. Ezt nem kell így mellre szívni. De tény elolvasva a kissé zavaros soraid -gondolom este van már neked is- azért valóban más. Az 5 ember 1 évre érdekes kérdés. Nekem nem sok mert sajnos szerintem is nehéz ismerkedni de közbe ismerek olyat akinek 45 éves koráig volt ennyi. Hogy kinek mi a sok az egyén függő. Szerintem nincs joga senkinek senki felett ítélkezni. Az életet élvezni kell úgy ahogy jól esik. Ha nem vagy beteg, nem terjesztesz bajokat akkor szíved joga. Akinek meg nem tetszik az meg az ő szíve joga. Nem fogtok egy állásra jutni ahogy egy Fideszes se fog egyetérteni azzal mi a jó a bal oldalba és fordítva se.


Szóval ne szívd mellre. Amiket leírtál példák valóban kirívók. Mármint 1 hétre tömény, de néha van ilyen. Én is sok fura dolgot láttam már, de mindenki más. Van aki nem meri/akarja leírni ha mégse ok valami. Más meg nagyon is. Bátorság kell hozzá. Nem mindenkinek van és marad akkor a sunnyogás. Gondolom csak meg akartad magad nyugtatni hogy nem nálad a hiba. Ezt nem tudhatjuk. Azonban megnyugatni megtudlak. Jut másnak is bőven. 1 hétig chateltem egy csávóval. Meg telefonoztunk. Volt hogy 1 órát. Majd nem jött el a találkára és nem elérhető a száma azóta se. Van értelme? Nincs. Megtörtént. Rossz érzés mert sok energia, stb ment bele. Sose tudjuk meg mi a baja. Sok ilyen van/lesz/volt. Tanulni kell belőle.


Ugyanígy innen ismerek egy Tamás nevű fiút. 20 éves kb. Egy nagyon aranyos, édes, cuki, szexi pasija van. Kb a tenyerén hordozza. Folyton arra panaszkodott vele mindenki milyen és kihasználja, stb. Erre mikor van egy ilyen pasija se megbecsüli hanem hazudik neki, vitázik mindenen és folyton szakítani akar vele, stb. Na? Ez milyen? Ahelyett, hogy értékelné hogy valaki szereti és van kit szeretni. De persze most is ŐT bántja mindenki nem ő a hibás. Hát ilyenek jutottak eszembe míg olvastam. Pedig csak 1 sort akartam írni kb.

ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!