Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiakkal elő szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiakkal elő szokott fordulni, hogy beléjük szeret egy közeli női barátjuk? Ilyenkor hajlandóak lefeküdni vele akár csak egyszer, hogy boldoggá tegyék?

Figyelt kérdés
Aki volt már hasonló helyzetben, megköszönném, ha megosztaná, hogy mi lett a vége.

ápr. 22. 01:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1%
Igen mivel ez a dolgok rendje. Családot alapítunk és boldogan élünk míg meg nem halunk.
ápr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Az 1-es válasz második mondatát kissé korrigálnám.

Így tökéletesebb a fogalmazás :

Családot alapítanak, megnősülnek,hogy a lökött családi és társadalmi elvárásoknak megfeleljenek,aztán élnek boldogtalanul,állandóan férfire vágyva és ha csak mód van rá,félredugva...


Igazi meleg nővel még csak az ölelésig sem jutna el,mármint érzéki ölelésig. A többiről nem is beszélve, brrr...

ápr. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vajon egy hetero kepes lenne lefekudni a meleg haverjaval ha az beleszeret csak azert hogy boldoggá tegye?
ápr. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Szerinted a szerelmes szív igényeit szexszel lehet kielégíteni? Egyébként meg nem. Csak azért nem szabad senkivel sem lefeküdni, hogy az illetőt boldoggá tedd, miközben te egyáltalán nem kívánod. A tested nem szeretetszolgálat. Tiszteld magad ennyire.
ápr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Vajon egy hetero kepes lenne lefekudni a meleg haverjaval ha az beleszeret csak azert hogy boldoggá tegye?"

Azt nem tudom, de abban biztos lehetsz, hogy 10-ből alsó hangon 8 hetero férfi lefeküdne olyan nővel, akit nem talál vonzónak, én meg nem igazán látom, mitől jobban van kevésbé élvezetes ez, mintha maga a neme lenne az a másiknak, ami nem vonz.

Az ilyen "igazi meleg meg se ölel nőt" dumával amúgy vágjátok, hogy csomó meleg férfinak barátnői/menyasszonya volt, mielőtt bevallotta volna magának, hogy ez nem az ő útja? Vagy ők invalidak?

ápr. 22. 07:48
 6/18 A kérdező kommentje:
*jobban vagy kevésbé
ápr. 22. 07:49
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem tudod, hogy mi a különbség a nem vonzó nővel való szex, vagy másik férfival való szex között heteróként, akkor komoly gondok vannak veled.

Amúgy nőként mondom, hogy annál nem is lenne semmi megalázóbb, mint hogy úgy fekszik le velem, hogy nem is kíván, max sajnálatból. Plusz, ha szeretek valakit, pont nem a szex a legfontosabb. Egy őszinte ölelés sokkal jobban esne tőle, mint egy magáraerőszakolt szex.

ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amikor ezzel előállt egy gyerekkori lánybarátom és még nem tudta rólam, hát én kíméletlenül elmondtam neki.
ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 Nem vagyok hetero, de köszönöm a minősítést. Szerintem azzal van komoly gond, aki nem látja az összefüggést a szex meg az érzelmek között.
ápr. 22. 09:46
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Meleg férfi vagyok

Volt hogy belém szerett nő de nem tudta rólam.

Mikor elmondtam, inkább megundorodott.

Másik esetben meg szorosabb lett a barátság.


Meleg férfi nem fog megdugni egy nőt szánalomból, az még megalázóbb lenne mind a két félnek. A másik hogy nem is igazán képes rá.

ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!