Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki megvigasztalna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megvigasztalna?

Figyelt kérdés

Volt régen egy kérdésem ami egyre aktuálisabb. Röviden annyi hogy tetszik valaki aki nem lehet az enyém. Itt van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Annyival egészíteném ki hogy az illetőnek fixen van barátnője mert ott volt a szalagavatón. Illetve állítólag már több is történt de ezt nem tudom megerősíteni és közöm sincsen hozzá. Azt a részt pedig hogy miért érzem úgy hogy közeledik hozzám privátba kifejtem de nem akarom hogy az illető magára ismerjen.



Néhány megértő szóra lenne szükségem mert elég rossz állapotban vagyok. Vigasztaló szexből pedig nem kérek.



ápr. 22. 18:26
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
84%

Màsik kérdésed is volt szerintem, ott rajongàstól, plàtói vàgyakozàsról ment a rege.


Amondó vagyok, h próbàlj magadban rendezkedni.

Az, h szeretetre vàgysz, nem gond, az, h szinte ismeretlenekhez kötődsz, az màr az.


Anyàdéknak minden nap hazudni sem lehet egyszerű...

ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Másik kérdésem nem volt ezzel kapcsolatban csak ez az egy amit linkeltem. Egyébként nem ismeretlen a srác nekem így négy év után, édesanyám meg tudja hogy tetszik valaki.
ápr. 22. 18:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokakkal beszéltem privátba.
ápr. 22. 18:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem seggnyalást kértem. De ilyen stílusra lehet felesleges reagálnom.
ápr. 22. 18:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves hármas! Elolvastam újra az előző kérdésem alatt a kommenteket és egy valaki volt aki kérdezett. Hogy ő is írt-e privátba annak idéjen azt nem tudom de a kérdésére kommentben a fent említett ok miatt nem szerettem volna válaszolni.
ápr. 22. 19:52
 6/9 anonim válasza:
64%

Hasonlo cipoben jarok

Jobban meg tudlak erteni mint gondolnad


Ha gondolod, irj

ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Előző néhány kommentem közül az utolsó három az a 3-as válaszolónak ment de mivel ő trágár volt tiltották a kommentjét. Ezt csak azért írom nehogy valaki azt gondolja hogy az 1-es válaszolónak mentek a kommentjeim.
ápr. 22. 21:30
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
Nyugalom, senki nem gondolja azt.
ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Éltem át hasonlót. Visszagondolva, jó volt, hogy viszonzatlan maradt, illetve, hogy nem vittük döntésre a dolgot. Így az alatt az idő alatt boldog voltam, mert hittem, reméltem és szerettem, és ma is örömmel gondolok vissza. (Igazából akkor voltam utoljára boldog, de ez most nem ide tartozik.)


Az, hogy azt hiszed, hogy közeledik feléd, simán lehet az elméd játéka. Ismert jelenség, vágyvezérelt gondolkodásnak hívják. Belelátod, hogy akar tőled valamit, pedig lehet, csak egy kedves ember, másokkal is közvetlen. Persze, az is lehet, amit mondasz, mindenféle dolgok előfordulnak, de ha tényleg akarna tőled valamit, akkor már történt volna előrelépés.


Szerintem ne erőltesd, hagyd ezt a dolgot elmenni. Ahogy térben eltávolodtok hamarosan, a vágy is elmúlik, és csak a szép emlék marad, életre szólóan. Lesz majd más szerelmed az egyetemen, munkahelyen vagy máshol, ahová kerülsz. Ha hozzá tudtál kötődni, máshoz is fogsz, másban is meglátod majd őt, helyesebben azt, amit benne szerettél. Velem is így volt.

ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!