Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elsőre fogom élvezni az anált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőre fogom élvezni az anált hús-vér pénisszel? Vagy előbb meg kell szokni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Most hús vagy vér pénisz?

Amúgy mindegy .

Rajtad és a partnered múlik.

2016. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokni kell!
2016. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ennek a kérdésnek nem sok értelme van. nyilván egy kis lankadt vér farokkal nem fognak tudni megdugni. egy lankadt hús farokkal is körülményes. a dugáshoz kemény, álló farok kell. szóval lényegtelen hogy hús vagy vér.

itt a kérdés inkább az hogy az anált élvezni fogod-e elsőre. és ahogy írták, a partnertől függ igazán. ha nem figyelmes akkor fájni fog. de persze neked is el kell lazulnod.

nekem az első élményem jó volt, nem fájt.

2016. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kerdezo itt nem a lankadt es a merev allapot meretbeli kulonbsegeit bemutato hus-ver ellentetparra gondolt a kerdezo.


Egyebkent valtozo. En pl sosem elveztem, barmennyire is akartam. Ha nem jon be, lehetsz aktiv. Bar ismerek olyanokat akiket csak a passziv szerep vonz, de az analt meg nem kepesek elvezni. Na az az igazi sz*pas. Es ha mar itt tartunk, igen, a sz*pas is egy opcio.

Am sok mulik a partnereden. Ha ugyes, tudja mi a dolga, akkor minden adott h jol erezd magad. Na most ha nem vagy erre alkalmas, az egy masik tema.

2016. jún. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az am m1 h elso alkalom, ha a partnered megfelelo, akk elsore is fogod elvezni, vagy szazadjara sem.
2016. jún. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, de sok nyomorék van itt. :D A hús-vér itt azt jelenti, hogy igazi, hímhez tartozó pénisz, nem pedig pl. dildo, vagy egyéb szexuális játékszer, tehát a kérdező vélhetően először akar lefeküdni egy fiúval/férfival.


Szerintem is a partnertől függ, egy gyakorlott, figyelmes fiúval szvsz nem lesz rossz, de szerintem az első pár alkalommal mindenképpen szokni kell, de persze, lehet élvezni. :)

2016. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!