Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan passzív, aki szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan passzív, aki szereti, ha elfenekelik?

Figyelt kérdés

Én nemrég próbáltam először.

Nem volt ott tükör, úgyhogy le kellett fotóznia, hogy lássam milyen piros lett. Nagyon élveztem.


19/f



máj. 24. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Sz3x közbe is de az volt a legjobb amikor sz3x előtt övvel elkezdte csapkodni nagyon veres volt kicsit fájt és azután jöhet a sz3x
máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Én is nagyon élvezem de sajnos eléggé rég volt már,h elfenekeltek. Én sex nélkül is élvezem, jó lenne már valakitől kikapni.


32 F

máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szinte bármikor kívánom, hogy valaki elfenekeljen.
máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Elnézést hogy ilyen tudatlan paraszt vagyok de még kell kérdeznem


Ebben a szöveg környezetben mi számít passzívnak?

máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, passzív vagyok, és csináltunk ilyet már többször. Szexhez kapcsolódóan, és attól függetlenül is. Nekem tetszik, passzívként jó érzés, de az aktív számára is izgalmas lehet adni szerintem. :)
máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Rendszeresen kapok. Remekül elűzi a felgyülemlett feszültséget. Leginkább a verés elején szenvedek, majd pár órával utána, miután elmúlt a zsibbadás. Többször megfogadtam, hogy soha többé, majd másfél-két hónap múlva már hívom a kedvenc dominámat a következő adagért.
máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
69%

Igen.

Én is szeretem.


48 F

máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!