Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire gondolsz, amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolsz, amikor egy meleg párt látsz csókolózni az utcán?

Figyelt kérdés

2011. szept. 3. 23:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
27%
Úgy, hogy idióták :D
2011. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
87%
Szép dolog a szerelem, örülök, ha az emberek boldogak és nem agresszív állatok, mint itt egyesek, akiknek más nincs is az életükben.
2011. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
12%

a hányás gátolja a gondolkozást


ha lányok bepróbálkozom hátha bi-k

ha fiúk előveszem a rotációs kapát és átmegyek rajtuk vele

2011. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan azt mintha fiu meg lány csókolózik. Nem azt nézem hogy kik csinálják hanem hogy hogyan például ha tömeg közepén a buszmegállóban direkt azért hogy mutogassák magukat akkor idegesítenének, egyébként semmi közöm hozzájuk csinálják ha jól esik
2011. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
34%

2 vetélytárssal kevesebb, ez tetszik :D


engem amúgy nem zavarnak a melegek, csak tartsák meg maguknak...

2011. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
12%

Ha jó csajok, akkor gúvadt szemekkel bámulva hálát adok az égnek ezért az élményért.

Ha faszik, akkor meg azon nyomban másfelé fordulok, és eszembe jut a Postal 2 nevű játék, amikor lapáttal rendszabályoztam meg az utcán a nekem nem tetsző egyedeket.

2011. szept. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 IQnindzsa ***** válasza:
87%
Semmire az égadta világon. Rájuk nézek majd folytatom az utamat ugyanúgy mintha egy nem meleg pár lenne. Ugyanannyi joguk van egymást szeretni mint bárki másnak.
2011. szept. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
94%
Bármire, például, hogy miből veszem meg a szeptemberi bérletemet :D
2011. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
96%

Ilyet nem fogsz látni :) Legalábbis nagyon ritka és mindkét félnek nagyon nagy önbizalma kell hogy legyen :)


Amúgy semmire csodálkozom jé ilyen is van az utcán. De arra ezt nem itt kéne csinálni ha egy csaj meg egy pasi csókolózik előttem azt sem szívlelem.

2011. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
10%

23:59 teljesen jogos!

Am. arra, hogy undorító és csinálhatnák ott ahol senki sem látja őket! Magán ügy..

2011. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!