Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztaltátok már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már, hogy mindig azok oltják a leghangosabban a melegeket minden társaságban, akikből simán kinéznéd, hogy érdekli őket a téma?

Figyelt kérdés
Szerintem azért mert érdekli is őket:) Szerintetetek?:)

2012. júl. 1. 00:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
63%

"Azért oltjuk a melegeket mert ez az oldalon nem a melegeknek készült, hanem a normális felfogásúaknak."


Nem tudom tisztában vagy-e vele hogy ez a szerelem, szex azon belül is a szexualitás témakör amibe a homoszexualitás bőven bele tartozik.


ha te vagy a "normális felfogású ember", akkor a világ halálra van ítélve.

2012. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%

Melegek simán tehetnének ellene...


És ez való igaz, hisz egyik haverom is az volt, és tett ellene, mára már nője van.


Szal igen, jól mondtam elsőnek, hogy nem melegeknek való, mert őket nem vesszük ember számba, hiszen tehetnek ellene, itt a példa.

2012. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
@12:A haverod valószínű hogy nem meleg hanem biszexuális,aki ezekszerint a nőket preferálja.Nem csak heteróból meg melegből áll a világ.Vagy lehet hogy a haverod csak szimplán egy punci,aki azért hogy megfeleljen másoknak félredobja a saját boldogságát.Én viszont örültem volna ha "meleg marad",mert kimutatkozott volna hogy mennyire emberszámba veszed a barátaidat...
2012. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom, tudtommal a biszex az vonzódik mind2-nemhez. Na már ő a férfitől manapság undorodik.


Mikor meleg is volt, én vettem rá arra, hogy próbáljon változni, mert úgy voltam vele hogy működik, és működött is.


Egyszerűen mondtam neki nézzen "pucér nőket" "leszbipo*ót" (hogy ne a férfira élvezkedjen). Állítólag eleinte szar volt neki állítólag, mert semmit nem élvezett, de rávettem hogy ne fantáziálgasson.

2012. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
96%

62%


Végül is igen, szemét melegek hibája hogy nem akarnak megváltozni, mert annyira szeretik hogy úton útfélen köpködnek rájuk beszólogatnak nekik, elvből elítélik őket olyanok akik még csak nem is ismerik, mindenki erre az életre vágyik.


nem érzed kicsit paradoxonnak?

2012. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Haverodat meg sajnálom, valószínűleg lelki roncs.
2012. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy lelki roncs, őt is sokan bántották, főleg amikor heterokat nézett ki magának. Volt állítólag szexuális kapcsolata is férfival, de ezt is csak én tudom, és mivel anonim nembaj hogy ide leírom.


Egyébként tele van önbizalommal manapság, és tán nekem a leghálásabb, amiért segítettem neki, hisz mikor megsajnáltam mert mindenki bántotta (és tudtam hogy változni akart) akkor már kiálltam és védtem is, és lám lett egy normális élete, van esélye családra és mindenre.


Bár jelenleg még csak a tipikus "fiatal" aki egyik nő ágyából bújik a másikba :D


(és igen, kissé féltékeny vagyok rá)


Ezért vagyok így, hogy aki meleg, és nem akar változtatni, az ne is számítson sok mindenre az életben.

2012. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
És élvezi a szexet,meg minden?Mert akkor ahogy már leírtam ő nem meleg."Mielőtt meleg lett volna",az előtt volt párkapcsolata csajjal?
2012. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
92%

Én speciel meleg vagyok, kb 2 éve hogy teljesen elfogadtam magam. 4 barátom van aki tudja rólam és mindenben mellettem állnak. (mind heteró) Ezenkívül rengeteg barátom van, bírom őket ők is engem, és nem is akarom megváltozni, mert egyszerűen így vagyok boldog ahogy most vagyok. Miért is ne számítsak sok jóra az életben? Vannak barátaim akik mindig is mellettem álltak, és csak megerősített a barátságunkat hogy elmondtam nekik hogy homoszexuális vagyok. Elvégzem az iskolát, talán hamarosan életem párjára is rátalálok. Elvégzem az iskolát, dolgozni fogok. Esetleg későbbiekben egyedülállóként örökbe fogadok egy gyereket akit felnevelek.


Szerintem boldog élet elébe nézek függetlenül attól hogy milyen a nemi identitásom. ;)

2012. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
81%

nem, kis kora óta, csak pasihoz vonzódott. Csajok között volt, de csak ott keresett "barátokat" mint mi a fiúk között. Nem öltözött azért csajosan, de valahogy velük tudott beszélni, meg "pasizni".


És mivel egyik ágyból bújik a másikba, szerintem azért csinálja mert élvezik. (és a köcs*g még dicsekedik is)


Utolsónak meg annyit tudok mondani, sok jó az a baj, hogy akármit mondasz, és nem bántásként mondom, férfi-férfi között érdekes a szexuális kapcsolat. Amennyiben anál lesz a dologból folyton (mert az helyettesítheti a normális szexet), a záróizmok valóban fel fogják adni a tracsot, és más bajod is lesz hátúl.

(tudom unalmas ez a szöveg...)


Lemaradsz a legnagyobb boldogságról hogy gyereked legyen (saját), így a családod se teljesen "igazi".

2012. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!