Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztaltátok már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már, hogy mindig azok oltják a leghangosabban a melegeket minden társaságban, akikből simán kinéznéd, hogy érdekli őket a téma?

Figyelt kérdés
Szerintem azért mert érdekli is őket:) Szerintetetek?:)

2012. júl. 1. 00:08
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
A butaság ellen nincs mit tenni:( Kár vitázni vele. Gondolom a meleg haverja is látta h buta így azt mondja neki amit hallani akar.
2012. júl. 1. 15:38
 32/35 anonim ***** válasza:

Én csak ezt elmondtam, elhinni egyátalán nem muszály, egyébként együtt jártunk nőzni, de én inkább csak szokás kedvéért mentem el oda.


Az hogy te ebből mit hiszel el, és mit nem, az engem egyátalán nem érdekel. És mielött homofob szövegezel, ezt azok cáfolják meg általában, akik saját magukról is tudják hogy azok.

2012. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Jah és törlöm ezt a témát a figyelt kérdések közül, mert semmi kedvem veszekedni, de ezt már 6-7 posztal ezelött kiírtam ide.
2012. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"És mielött homofob szövegezel, ezt azok cáfolják meg általában, akik saját magukról is tudják hogy azok."


Mármint azokra a magukat elfogadni nem tudó, ezért alaptalan heteró kapcsolatokban élő öngyűlölő melegek?

Ha azt hiszed, hogy a homoszexualitás ott kezdődik, hogy kit döntgetsz meg, akkor nem érted a dolog lényegét.

Ez az érzelmeknél, nemi vágynál kezdődik, ami az nem tudatos része. Sok mindent magadra erőltethesz de szerelmet és nemi vágyat aligha.


Vagy esetleg biszex, akkor viszont könnyedén lehet, hogy mondjuk 2-3 év múlva újra pasizni fog a haverod. Van aki ilyen korszakosan biszex, de persze van aki azonos időben érdeklődik mindkét nem iránt.

2012. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"akikből simán kinéznéd, hogy érdekli őket a téma?"

ezalatt azt érted h lányos?

2012. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!