Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Büntik a homoszexualitást pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büntik a homoszexualitást pár helyen. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Irakban, Szaúd-Arábiában, Pakisztánban és egyéb kissé elmaradottabb helyeken büntetik, de tulajdonképpen mit? Ha valaki felvállalja másságát, akkor egyből büntetik, vagy csak akkor, ha nyíltan homoszexuálisként cselekszik pl. azonos neművel folytat kapcsolatot. Szóval azt nem értem, hogy ha valaki olyan helyre téved és elmondja, hogy ő meleg, de egyébként semmilyen kapcsolatot nem folytat azonos neművel akkor már bebörtönzik stb.? :D

2012. júl. 20. 03:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*büntetik mármint
2012. júl. 20. 03:50
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Tán csak nem félsz?
2012. júl. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy arab terroristák idejönnek Európába és lelőnek?:D ..Inkább sajnálom az ottaniakat, mert nem értem ezt az életfelfogást.
2012. júl. 20. 04:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Büntetik, de ezen országokban is nagyban megy "fű alatt"! Néha maguk azok hoznak rá tiltásokat, akik maguk is melegek. Vagy éppen azért akarják "irtani", mert ott van bennük a hajlam? :)


Tudod- kívül pusztítják, amit magukban gyűlölnek.

2012. júl. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 fünof ***** válasza:
2%
hát barátom,ahol többnejűség van és akármennyi csajod lehet, ott inkább büntessék
2012. júl. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire idióták egyesek... titeket is korlátozni kellene már valahogy, mert ez már tarthatatlan.


Kérdező, sajnos most így fejből nem tudok országokat, de sajnos még ma is vannak olyan területek, ahol halálbüntetést alkalmaznak. Máshol bebörtönzés, pénzbírság, vagy ha olyan munkahelyen dolgozik, akkor kirúgás stb.

Azt nem tudom, hogy ez miként kezdődik, de vannak olyan helyek, ahol pl. a szomszéd vagy akárki jelenti fel az illetőt emiatt.

(Pár hónapja olvastam a témáról egy cikket.)

Nyilván ilyenkor megfigyelik az illetőt, vagy folytatnak valamiféle vizsgálatot. Bár el tudom képzelni, hogy nagyon szigorú országokban minden további nélkül cselekednek (rémes lehet, ha pl. valaki csak bosszúból megvádol valakit).

Bizonyos országokban el sem jutnak a törvényes útig, hanem a többi homofób ember megkínozz,a halálra veri az illetőt. Ezek fölött a hatóságok persze szemet hunynak...


Tehát változó, hogy hol, mit büntetnek, és milyen módszerrel.

2012. júl. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom ki, hogy ne írjam le...!


ma 04:59 A többnejűség is úgy működik, hogy csak akkor lehet, ha minden feleségedet azonos módon el tudod látni, mindegyikkel megfelelően foglalkozol és biztosítod nekik az elvárt életszínvonalat. Tehát ez nem olyan dolog, hogy bárki elvehet több nőt, ez a gyakorlatban inkább csak a tehetősebbek kiváltsága.


Amúgy meg te is sokra mennél azzal, ha bármennyi pasival engedélyezett lenne számodra a közösülés, de a nőkkel tiltanák, amikor te hozzájuk vonzódsz...

(Feltételezem, hogy heteroszexuális férfi vagy).

2012. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy ahol többnejűség van, ott törvényszerű, hogy a férfiak egy része viszont hoppon marad. Nem meglepő, hogy egymás felé fordulnak :)


Egyébként meg szerintem jogilag nem büntetik a melegség felvállalását, csak a szexuális kapcsolatot. Viszont mivel itt nem igazán jogállamokról van szó, ezért nyíltan meleg sem szívesen lennék ezekben az országokban.


Érdekes egyébként, hogy pl. Szaúd-Arábiában "fű alatt" ugyan, de él és virul a pederasztia, Afganisztánban meg a hadurak olykor egész kis háremet tartanak kiskorú fiúprostikból. Mindkét országban tiltott mindenféle házasságon kívüli szex.

2012. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A többnejűség a lehető legegészségtelenebb dolog. Nem véletlenül "betegek" azok a társadalmak, a színfalak mögött!


- valaki már leírta, de én is megemlítem: a gazdag férfiaknak lehet sok feleségük, ha szegény vagy, egy sem jut! itt szegényként is összejöhetsz egy csajjal, dolgoztok ketten, eléldegéltek, a legtöbb csóró ismerősöm hitelből építgeti az életét (ez se jó!) a barátnőjével közösen, egyen-egyenként jóval nagyobb az esély a társra, csajozásra!

- a többnejű társadalmak előbb-utóbb valamennyire "beltenyészetűek" lesznek, sok a "debil", unokatesó házasság, stb, sok féltestvér, első unokatestvér apáról

- hiába tiltják a homoszexualitást: talán még jobban megy, mint errefelé a "romlott nyugaton" (kint élő ismerősöktől hallottam)! és az még hagyján, hogy a szegény, feleség nélkül maradt fickók összeállnak egymással- de a gazdagok, sok feleséggel rendelkezők is a fiatal fiúkra buknak! na, erre varrjál gombot :D talán unalmas a sok alázatos nő, már fel sem áll nekik tőle, vagy fogalmam sincs :D


Szóval, az csak a látszat, hogy "hú de jó, kint lehetne 3-4 feleségem"


A legtöbb embernek nagy szívás lenne a közelkeleten, a belét kidolgozhatná, és örülne, ha kapna egy koszos meleg fickót, aki hajlandó k.rni vele. :D


(S közben retteghetne, mikor végzik ki) :D


Túlzok: de talán még nőnek lenni se akkora szívás azokban az országokban.

2012. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%
Nemrég még itt is bűntették. Néhány éve pedig már az is legális ha egy fiatalkorút megront egy b*zi! Beteg egy társadalomban élünk!
2012. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!