Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexualitást minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitást minek tartjátok és hogyan viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés

Én melegként úgy gondolom, hogy a melegségről nem tehetünk, és nem is tudunk rajta változtatni. Ezért bűn nem lehet. Tehát utálni sem szabad valakit azért, mert meleg.


Sem normális sem jó dolognak sem tartom a melegséget, tehát propagálni sem kéne. Nem szeretem sem a meleg mozgalmakat, sem a meleg mozgalmárokat.


A szex mindenkinek a magánügye. A hetro és a meleg is maradjon a négy fal között.


Két fiú kapcsolatát sosem fogom házasságnak nevezni. Vallásosként pláne nem. A házasság egy dolog, a meleg kapcsolat egy másik.


Nem szeretem azt, ha valaki kivonja magát a társadalomból, és csak meleg helyekre jár meleg emberekkel. Aki magát kirekeszti, azt más is ki fogja. Én sokféle emberrel vagyok jóban, sokféle társaságom van. Sokan tudják rólam, de nem téma.


A férfiatlanságot nem szeretem. Melegként is teszek azért hogy férfias legyek, és ezt elsősorban a belsőre értem. A melegség egy dolog, a férfiatlanság egy másik, és ez nem mindig jár együtt.


2011. dec. 14. 20:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2011. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%

éppen promóciót folytatsz.. :D


undorító, természetesellenes dolognak tartom


F27

2011. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szerinted ez tényleg úgy néz ki mint egy promó?
2011. dec. 14. 20:10
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg ismerősőm van. jól megértjük egymást, kedvelem őket! :) a szigeten valami meleg "főgóréval" beszélgettem, övé valami nagy hazai meleg oldal. ott is jót beszélgettünk. mondtam neki, hogy sok ember van a környezetemben,aki a saját neméhez vonzódik, így már "tehetségem" van a felismeréshez :) egy mellettem elsétáló emberről simán megtudom mondani hogy az e vagy sem. már felkészítettek... :D

amúgy én heteró vagyok, és nem zavar. egyáltalán.

19/L

2011. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
A homoszexualitást szexuális beállítottságnak tartom.
2011. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

szerintem igen promó.. ha nem vennéd észre amíg a kommunizmusban tabu téma volt, sőtt üldözték, addig senki (fiú) nem smárolt fiúval az utcán..


amióta az Eu azonban a nemzetek identitását ki kívánja írtani, és egy homoeuroticus (európai ember) mintát létrehozni, és az igazából több évezredes keresztény ideológiát ami történelmileg az európai nemzetek alapját képezi helyettesíteni akarja egy pszeudoliberális mozgalommal, aminek a része a melegkampány, megnőtt a melegek száma. Ami baj. Mert TERMÉSZETELLENES.

2011. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 problem?:D ***** válasza:
20%
buz1knak
2011. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2011. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

A melegség természetes dolog: bingo, ezt már régóta tudjuk.


Az én szótáramban természetes lényegében azt jelenti hogy normális. Jó dolog-e? Nos vannak jó és rossz oldalai mint mindenféle emberi kapcsolatnak, legyen az szexuális vagy egyéb jellegű.


A szex mindenkinek a magánügye, intim dolog. Magyarán nem dugsz az Andrássy közepén. Nemtől, identitástól és gendertől függetlenül.

Azonban kapcsolat nem egyenlő a puszta szexxel, egy kapcsolatnak sok esetben vannak társadalmi vetületei, amik sok esetben nem csak négy fal között nyilvánulnak meg.

Lehetséges, hogy neked csak a szexról szól egy kapcsolat, azonban nem minden ember aromantikus, sőt, vannak emberek akiknek a szex nem is fontos, csupán az érzelem.

Egy aszexuális meleg pár pl. valószínüleg segol nem fog szexelni, mégis boldog kapcsolatban élnek.


Nem hiszek a melegházasságban. A házasságot mint kategóriát elfogadom, de pont úgy, ahogy nem megyek el "melegnyaralni" vagy "melegakármizni", nem gondolom hogy ez egy külön kategóriát kelljen hogy alkosson.

Az államnak sem az egyháznak nincs joga megnondani hogy XY ember kapcsolata mennyire értékes. Ahhoz meg tényleg semmi közük, hogy kinek mi van a nadrágjában.

Tekintve, hogy nem minden ember egyazon valláshoz tartozik idehaza, a kérdés vallási részéhez nem szólnék hozzá. Lehet hogy egy bizonyos vallás nem hagy jóvá bizonyos szokásokat, azonban az egyház nem állam, szóval ne szóljon bele olyanok életébe, akik nem a híveik.


A melegek a társadalom részei, a meleg helyek pedig társadalmi érintkezési pontok, pont úgy mint az egyéb helyek. A társadalom része vagy amikor a metrón utazol, amikor elmégy munkába... akkor vonnád magad ki belőle, ha egyszál magadban kimégy az istenhátamögé a pusztába jurtában lakni és önnfenntartani.



Örülök neki hogy szociális ember vagy. Annak coming outolsz akinek neked jólesik, ez mindenkinek az egyéni döntése.


A gender és a szexualitás két teljesen különböző dolog, ezt jól látod szerintem.

Abban viszont szerintem nincs igazad, hogy eggyes gender reprezentációk rosszabbak lennének mint mások. Az hogy te mint maszkulin férfi érzed magad jól a bőrödben teljesen rendben van. azonabn úgy érzem, hogy nem igazán látsz mélyebbrea textilnél. Nem a ruha teszi az embert, hanem a tettek, a személyiség. Számomra sokkal fontosabb, hogy valaki jó ember legyen minthogy milyen színű a pólója.

2011. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%
A melegség egy betegség. Talán gyógyítható.
2011. dec. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!