Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megbocsájtanál a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt elvittem a barátomat ( a szeretőmet, pontosabban ) egy családi vacsorára, a haveromként bemutatva a szüleimnek, direkt kértem, hogy viselkedjen, ami egészen a vacsora utánig tartott. Jó éjszakát kívánva elment mindenki aludni, mi persze egy szobában voltunk. Természetesen azonnal letámadott, és én persze hiába hajtogattam, hogy át fog hallatszódni, nem állt meg. Másnap reggel elég kínos volt a szitu a szüleimmel, mert úgy éreztem rájöttek a titkomra. Ezek után a telefont sem vettem fel ha a barátom hívott, nem tudom eldönteni, hogy megbocsátsak-e neki...

2012. júl. 25. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán pisztollyal fenyegetett? Nem hiszem. Te is belementél, nem volt valami erős az ellenállásod.
2012. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ASOT ***** válasza:
100%

te komolyan azt hiszed, hogy a szülők valóban beveszik azt, hogy ő csak simán haver, akivel utána egy szobában egy ágyban alszol?


a másik meg, ha zavart volna h áthallani akkor nem csináltad volna!


Ergo: nagy hülye vagy ha ezért nem tartod vele a kapcsolatot!

2012. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:
100%
ja! és ebben az esetben nincs miért megbocsátani!
2012. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg neki,hisz szeret és kíván.És már neis haragudj,de te döntöttél úgy hogy bemutatod a szüleidnek.És főleg hogy egy szobában aludtatok,azt vártad,hogy majd csak les maga elé?Nem hinném hogy ezért kellene szakítani,igazából nem csinált semmi rosszat!
2012. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha elkezdek én is hangoskodni, akkor a szüleim rögtön átjöttek volna, őt pedig nehéz szavakkal lelőni. Ha pofánvágom, ismét ugyanaz a helyzet, és nem vagyok az erőszak híve. A szüleim pedig nagyon szigorúak, és konzervatívak.
2012. júl. 25. 21:10
 6/14 ASOT ***** válasza:
100%

akkor nem hagytak volna egy szobában vele! amúgy meg attól h ilyenek a szüleid attól még nagyon is tudják h mivan :)


szóval szépen hívd őt fel és gyorsan rendezzétek ezt a félreértést és beszéld meg vele.

2012. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tudták, hogy egy ágyban alszunk, nem minden házban van +1 vendégszoba.
2012. júl. 25. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sztori egyre sz@rabb... Képzelem, mennyire konzervatívak a szüleid, ha együtt aludhatsz egy fiúval.

A többi magyarázatról meg ne is beszéljünk.

2012. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 szamóca.. ***** válasza:
100%

csak annyi kérdésem lenne, hogy miért?

miért viszed a szretődet családi vacsira?

miért nem tudhatják meg a szüleid?

miért hagytad magad mégis megdugni?

miért nem csináltátok halkan?

miért gondolod hogy nem volt egyértelmű szüleid számára hogy nem a kis haverod az illető?

miért vagy hisztis, ha a srác csak azt tette amit a posztja megkövetelt tőle?

2012. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szamóca.. ***** válasza:
jahogy melegek vagytok... hát ez sokmindent megmagyaráz, a kérdéseim fele sztornó. ezesetben viszont kisebb az esélye hogy rájönnek a szüleid, mégsem ez az első amire gondol az ember anyja ha a fiánál van a haverja...
2012. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!