Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megbocsájtanál a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt elvittem a barátomat ( a szeretőmet, pontosabban ) egy családi vacsorára, a haveromként bemutatva a szüleimnek, direkt kértem, hogy viselkedjen, ami egészen a vacsora utánig tartott. Jó éjszakát kívánva elment mindenki aludni, mi persze egy szobában voltunk. Természetesen azonnal letámadott, és én persze hiába hajtogattam, hogy át fog hallatszódni, nem állt meg. Másnap reggel elég kínos volt a szitu a szüleimmel, mert úgy éreztem rájöttek a titkomra. Ezek után a telefont sem vettem fel ha a barátom hívott, nem tudom eldönteni, hogy megbocsátsak-e neki...

2012. júl. 25. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bátor vagy, egyben ostoba is, sorry. Ha a barátnőm mellett lenne szeretőm, akkor tuti, hogy nem vinném haza. Azért a szülők sem hülyék annyira, hogy ne vegyék ezt le. Szerinted nem furcsa, hogy egyik napról a másikra van egy fiú haverod, aki veled egy szobában alszik? Persze a szülők nem haladnak a korral meg minden közhelyes szar, de ezt még ők sem sz*phatták be. Ne a srácra haragudj, hanem magadra! Mit gondoltál? Hogy majd éjjel beszélgetve, egymás ölébe alszotok el, miközben előtte pár napja még dugtatok? Szart! Én is rádmásztam volna.
2012. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem tudom, valahogy, ha én nem akarok lefeküdni valakivel, akkor nem fekszem le vele, és kész. Ha meg rámmászik valaki, és én hagyom, az a minimum, hogy beszélek vele. Pláne ha homokosok vagytok, valószínűleg azt hiszi, azért nem beszélsz vele, mert k.va nagy balhé volt a családdal... Sík ideg lehet már szerencsétlen...
2012. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól (is) függ, hogy akkor a srác most a haverod, a barátod, a szeretőd vagy a párod. Ilyen helyzetben azokkal értek egyet, akik azt írták, hogy a szülők is jogosan hihették azt már eleve, hogy a srác több, mint haver :) Na most ha meg dugtatok utána (amihez azért mindketten kelletek), akkor a lebukási veszéllyel te magad is tisztában kellett legyél. Egyébként nem biztos, hogy a coming out a megoldás. Ha meg szeret téged, és te viszont szereted őt, akkot igen: tiszta idegbeteg lehet, azt hiheti, valami baj van. Legalább a telefont vedd fel, és beszéljetek :)
2012. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg, hány évesek vagytok?
2012. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!