Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Zavarna ha együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Zavarna ha együtt kellene öltözni egy meleggel?

Figyelt kérdés
Egy meleg osztálytársról van szó, de melegeknek nincs külön öltöző sem a suliban, sem az uszodában...

2012. aug. 31. 23:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
2%

Igen mert a vizslató tekintete miatt mindig azt érezném hogy megerőszakolja a testem. Ha meg véletlenül intimebben vagy simogatólag hozzám érne nem tudnám elhinni hogy nem volt szándékos és irtóznék tőle.

Csajok előtt persze bármikor. Azoktól mindez fenti még talán jól is esne, de egy homártól csak frusztrálóan.

27F

2012. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Béla211 ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok és zavarban vagyok mindig ilyen közös öltözőkben. Ezért én egyáltalán nem szoktam nézni senkire, hogy nehogy észre vegyék, hogy esetleg meleg vagyok csak magam elé bámulok. Nem úgy mint egyes heterók... Akik megjegyzik hogy mekkora farkad van és megkérdezik ,hogy mekkora. Mi köze van hozzá?
2012. szept. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
9%

Ha bámulna én jól megszopatnám. (szó szerint)

Ha pedig nem bámulna, én kezdeném el lesni, hagy jöjjön zavarba...:D

2012. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ha lányos lenne miért zavarna. Hisz arról se tehetne.

Béla211 ez tipikus hetero baromság. Kinek mekkora a farka?:D

És tőled is kérdezték már?

2012. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
49%
Engem sem zavarna, őt viszont valószínűleg sokkal zavarná, hiszen sok lenne az inger :D (Megjegyzem, nyilván aki párkapcsolatban van, az NEM ÚGY viselkedik ilyen helyzetben) Egyébként meg minek lenne nekik külön öltöző?
2012. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 w1e2r3 ***** válasza:
91%
én a gimibe anno öltöztem melegekkel együtt. párszor rácsaptak a seggemre, de igazából türhető volt. mondjuk volt pár srác akit berángattak a zuhanyzóba és ott szétkapták a helyet. de élvezték, és ez a fontos :)
2012. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 FDra ***** válasza:
100%
Én nem bírtam magammal, ahogy már valaki írta, túl sok volt az inger... :D Először kicsit zavarta azokat a fiúkat, akiket megbámultam, hogy nézem őket, aztán megszokták :D Ugyanis soha nem másztam rájuk, nem kezdeményeztem és így elfogadták, hogy ez vele jár, ha ők együtt öltöztek lányokkal, ugyanúgy bámultak... :)
2012. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem melegként zavart az, hogy együtt öltöztem a többi sráccal. Szerintem ez általában pont fordítva van, mint ahogy megkérdezted. Bár ilyen esetben, hogy tudják róla, nem tudom. Mindenesetre a melegeknek szerintem zavaróbb.
2012. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

10.13

pontosan mit csináltak azzal a fiúval akit berángattak a zuhanyzóba?

2012. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom vagy bunyó volt, vagy éppen ellenkezőleg, emberükre találtak és d**tak egy kiadósat :)
2012. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!