Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Zavarna ha együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Zavarna ha együtt kellene öltözni egy meleggel?

Figyelt kérdés
Egy meleg osztálytársról van szó, de melegeknek nincs külön öltöző sem a suliban, sem az uszodában...

2012. aug. 31. 23:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
78%

30-as:

Szerintem nem így vélekednél, hogy addig nem zavarna, ha csak a nézegetés szintjén maradna a meleg, ha egyszer csak azt látnád, hogy nézi a tied az ővé meg áll, mint a zászlórúd..... mert hát megkívánt TÉGED. :D :D :D :D D

2012. szept. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Béla211 ***** válasza:
84%
A legtöbb meleg annyira zavarban van ilyenkor ,hogy tuti hogy nem áll fel. Ugyan ez van nálam is. inkább csak a fürdésre koncentrálok ,hogy ilyen kellemetlen szituáció ne legyen. Meg amúgy is ha hozzászokik a meztelenkedés látványához csak arra nem áll fel. Mint ahogy a nudisták sem álló farokkal szaladgálnak a strandon. Ja és ha már voltál uszodában és ott öltöztél tutti volt ott meleg férfi is.
2012. szept. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

30 as vagyok

Engem az sem zavar ha valaki álló farokkal zuhanyzik. Láttam már olyat is. Biztos valamiért nem tudja türtőztetni magát. De mondom amíg engem békén hagynak addig nem érdekel hogy mit csinálnak.

2012. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
79%
Igen! Nemlényeg ha nem mászik rám
2012. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Sokat járok uszodába és az egyik odajáró srácról akivel távoli haver szintjén állunk kiderült hogy meleg és fiúval él együtt. Ez engem nagyon zavart, de hozzátenném, hogy sohasem mászott rám, sosem vettem észre, hogy nagyon nézte volna. Pedig sok alkalommal teljesen meztelenül mentünk fürdeni és láthatott. Ez után egy kicsit inkább takarni szoktam magam, de zavarni nem zavar. Egy uszodai öltözőben amúgy sem szexre gondolok, hanem a klóros vizet lemossam magamról.
2012. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!