Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol ismerkednek a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek a fiatal bi/meleg srácok?

Figyelt kérdés
Annyi helyes fiút láttam ma is a metrón. Sokból simán kinézem h bi vagy meleg, de leszólítani nem merem. Pedig nagyon vágyom egy helyes srácra. Szóval mi a tapasztalat? Hol érdemes nézelődni?

2012. okt. 12. 13:34
 1/7 anonim válasza:
41%

Hát ne is szólítsd le őket... engem totál kirázna a hideg ha odalépnének hozzám és udvarolnának..... én nekem is vannak pl rozsaszin cuccaim de nem vok meleg... Szal a külső nem igazán mond semmit ilyen téren. Nem tudom hogy ez mennyire segit de a bátyám meleg s ő a neten ismerkedik pl facebookon...


17/F Hetero

2012. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Facebookon ugyan hogyan?
2012. okt. 12. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy a mai divat már annyira "elfajult" , hogy már ránézésre a többség binek, vagy melegnek tűnik számomra is! Nem egyszer fordult már meg a fejemben nekem is, hogy leszólítsak valakit, de jobbnak láttam inkább tovább állni... Szerintem te se tedd, hisz ha nem vevő rá az illető porul is járhatsz! Inkább ajánlom a társkeresőket, ott lehet bőven válogatni. Sok a nem normális(:D) , de ha kitartó vagy, csak találsz magadnak megfelelő személyt, aki a te elvárásaidnak megfelel és neki is te!
2012. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha normálisan szeretnél ismerkedni akkor elsősorban meleg szórakozóhelyeket ajánlanám. A személyes kontakt során mégiscsak több minden kiderül számodra a másikról. Persze ez attól is függ, hogy komoly v alkalmi kapcsolatot szeretnél. Ha pedig személyesen nincs lehetőséged ilyen helyre menni, akkor valóban maradnak a netes társkeresők. Bár gondolom, hogy ha metrózol akkor fővárosi lehetsz, tehát a lehetőség adott. Határ a csillagos ég.
2012. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

1-eske:

És miért hordasz rózsaszín pólót, mikor tudod hogy emiatt buzának néznek? Ennyire fontos a divat? Istenem...

2012. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

^^^

Hát te aztán nagyon tudod hogy én miért hordok rózsaszín pólót... -.-"

De ha nagyon szeretnéd tudni imádom a 70es éveket és van egy pár akkori ruhám és azok bizony rózsaszínek :O

Beszűkült látáskör.....

2012. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Igazából ez a leszólítás azért lehet necces kérdező,mert mi történik,ha ülsz a villamoson,és odamész egy csávóhoz,aki esetleg még úgy is néz ki,rámosolyogsz,és megkérdezed hogy "lenne kedved ismerkedni?"

Erre ő hangosan,több tucat ember előtt(vagy akár forgalmas utcán)"Bocs,nem vagyok Bu Zi!!"

Szerintem égő lenne.Aztán úgy utazhatnál tovább,hogy ha esetleg egy homofób barom meghallotta az incidenst,akkor végig szintén Bu zizna,rosszabb esetben megvernének,leköpnének!

ergo,én kétszer is meggondolnám.

2012. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!