Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fogják fel sokan tragédi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogják fel sokan tragédiaként, ha valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés

A sok hátrány mellett van azért számos előnyös oldala is a melegségnek. Például:

- Kizárt a nem kíván terhesség.

- A párkapcsolatokból nem lesz gyerek, így a pár a teljes jövedelmét magára költheti, valamint így a felelősség is kisebb.

- Egy férfi jobban tudja, mint egy nő, hogy mivel okozhat szexuális értelemben örömet egy másik férfinak.

- Két srác eleve jobban megérti egymást, így a párkapcsolatokban nincsenek női hisztik, kevésbé jellemzők a sértődések. Emellett egy meleg párkapcsolatban nincsenek "előre kiosztott" szerepek, így a munkamegosztás is jobban alakítható.


Nekem a fenti előnyök sokat segítettek önmagam elfogadásában. Mégis sokan hatalmas problémaként tekintenek a melegségre, amelyet szőnyeg alá kell söpörni, holott szerintem ez a lehető legrosszabb megoldás.


23/F



2012. nov. 20. 17:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekvállalás magánügy. Vadidegeneknek semmi közük hozzá.

Ha egy meleg pár gyereket akar, akkor lesz gyerekük. A homofóbok akár fejre is állhatnak, akkor is marad ezer lehetőség a gyerekvállalásra.

2012. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért fogják fel tragédiaként? Mert sokan szégyenlik, ha a akár saját maguk, akár a fiuk/testvérük/unokájuk/rokonuk meleg, itt teljesen mindegy, hogy nő-nő vagy férfi-férfi párosról van szó. Miért szégyenlik? Mert nem megszokott, még mindig léteznek társadalmi előítéletek velük szemben. Mert úgy tekintenek a melegekre, mintha a Földre pottyant űrlények lennének, egy teljesen idege faj, holott ugyanolyan emberek, mint az átlag. Ugyanúgy dolgoznak, laknak valahol, alszanak stb stb. Egyedül annyi, hogy a saját nemükhöz vonzódnak. Ami pedig szerintem tényleg magánügy. Mi köze van valakinek ahhoz, hogy ki kivel fekszik le, hányszor, hol és mikor? Persze itt is vannak kivételek, de hetero párok is szokták egymást falni az utcán, a buszmegállókban, ami szintén eléggé szokatlan és talán illetlen is. A legnehezebb elfogadni azt, hogy a melegek ugyanolyan emberek, mint a többség, és az emberek sajnos erre nem veszik a fáradtságot.
2012. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan nem értem ezt a meleg "család" dolgot..

Egy melegnek sincs annyi esze, hogy ez akárhogy kerülgetjük teljesen TERMÉSZETELLENES? Oké, az állatvilágban is szexelnek a saját nemük egyedeivel az állatok, ÉS itt jön a fontos dolog: csak szexelnek, gyerekük nem lesz, az természetellenes lenne. Tőlem szexeljen annyit egy meleg pár amíg el nem kopnak! Tényleg, egészségükre!

De gyerekük NE LEGYEN. Ha olyan nagyon természetes lenne a dolog, akkor nem kéne ezen most filózni mert úgy alakult volna ki az ember szervezete, hogy egy meleg párnak is lehessen természetes úton gyereke.

És a gyerekre senki sem gondol? Hogy talán szeretne egy anyukát? Hogy talán ő nem akar meleg lenni?

2012. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

20:47


Te is azt hiszed, hogy a melegség csak a szexről szól?


Mikor elmondtam a szüleimnek és a családomnak, hogy meleg vagyok, azt mondták, hogy nem számít, mert csak rám tartozik, hogy kivel szexelek, ezért nem is akarnak tudomást venni róla. Azóta nem nagyon találkozom velük, mert megállapodtam, így a páromat "választottam". Csak a vadidegenek nem ismerhetik a páromat, mivel hozzám tartozik.

2012. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

20:51


A természet alakítja ki, hogy kihez vonzódunk, nem mi döntjük el, így természetes. Cipőt viszont mi magunk húzunk a lábunkra, mert így döntöttünk, így az meg természetellenes.

2012. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "melegek csak szexelnek" dolog hogy jött ide? Mintha nem lennének érzelmeik, csak érzések nélkül lefeküdnének mindenkivel. Basszus, egy meleg is lehet szerelmes és lehet párkapcsolata. Sőt, még monogám párkapcsolata is. Mit olyan nehéz megérteni ezen?
2012. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

20:51


Azt, hogy kinek legyen gyereke azt nem te döntöd el. Eleve semmi közöd hozzá! Csak egy vadidegen vagy.

2012. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

21:01


Számomra az alap, hogy vadidegenek nem szólnak bele az életembe.

generációk nőttek fel azonos nemű szülőkkel. Semmi bajuk sincs, így a te "alapod" nem számít, csak bele akarsz szólni mások magánéletébe. Vegyél inkább egy pletykalapot és élvezkedj.

2012. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

21:01


Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik.

2012. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"És a gyerekre senki sem gondol? Hogy talán szeretne egy anyukát? Hogy talán ő nem akar meleg lenni?"



Tényleg inkább nőjön fel egy gyerek állami gondozásba, ahol úgy fog felnőni hogy egy fiakrcnyi szeretetet nem kap, mint szerető szülők mellett.


Az meg mi hogy "ő nem akar meleg lenni"? Melegeknek csak meleg lehet a gyerekük? Akkor heteróknak meg csak heteró?!

Újra elő jött ez a röhejes homofób paradoxon :D

2012. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!