Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van bennem melegség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van bennem melegség?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok. Egyszerűen nagyon izgatnak a szép nők, imádom őket, elolvadok tőlük, szeretem a női illatot is, felizgatni is a nők izgatnak fel. Állandóan nők járnak az eszemben.

Sosem tudtam férfiakra nézni, az agyamban sem fordult meg ilyesmi.

Viszont hallani h sokakban ott van rejtve a homoszexualitás. Igy tartok tőle, h bennem is. Szerintetek hogy lehet megtudni, h meleg-e valaki?



2012. nov. 29. 06:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Mivel vonzódsz a nőkhöz, de a pasikhoz nem ezért szerintem nincs benned melegség. Ha majd azt érzed hogy cseppet sem izgatnak a nők de a pasik igen akkor talán érdekel az azonos sem is.
2012. nov. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Te hü lye vagy! Áll a cerka a csajokra? Akkor mit foglalkozol a srácokkal. Ha előjön a melegség, ami nem valószínű, akkor tedd fel a kérdést. Addig meg csak csajozz!
2012. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 kovpet ***** válasza:
100%
Te vagy az a múltkori 15 éves, aki pont ugyan ezt kérdezte és a végére érdekes dolgok derültek ki? :)
2012. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ahogy így hőzöngsz nekünk, azt kell hinnem valamit kompenzálni próbálsz... egészsége hetero fiúnak nincs szüksége visszajelzésekre ilyen téren.
2012. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
épp csak kíváncsi vagyok, hogy mindezek ellenére lehetek, vagy lehetek-e majd meleg. Szóval nem próbálok meg hőzöngeni. Nincs is kétségem affelől, hogy heteró vagyok, de sokan valamiért mégis homokosak lesznek, és szeretném tudni, miért.
2012. nov. 29. 18:04
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs is kétségem affelől, hogy heteró vagyok"


Akkor meg miért a kérdés? :)

Nyugodj meg, csak úgy nem leszel meleg. Aki meleg, az eleve annak születik. Ha határozottan a nők izgatnak, akkor minek foglalkozol egyáltalán ezzel?

Ez a rossz médiaközvetítésnek az eredménye, hogy ilyen hipochonder tüneteket produkálsz. Ha nem érzed magadban, akkor nincs is. Nyugalom. :)

2012. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

ok köszi a választ! :)

Igen a média hatása, mert azt érezteti, hogy csomóan homokosak lesznek, akik egykoron heterók voltak. Viszont ha valaki annak születik(heterónak) akkor nem lesz homokos.

Kíváncsiság is vezérelt a kérdés felvetésekkor, hogy valaki válhat-e homokossá, aki 100%-osan hetero, és még csak hajlamai sincsenek.

2012. nov. 29. 18:23
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

A válasz sokszorosan összetett erre a kérdésre és nem is feltétlenül egyértelmű.

Aggódnod előre felesleges.

2012. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Igen, lehetsz meleg! Lehet, hogy most még nem a fiúk érdekelnek, d később lehet, hogy majd igen. De ettől nem kell félni ! Ha félsz valamitől, az rossz ! Engedj megtörténni mindent :D !

...és most olyan fáradt vagyok ,hogya korábbi sok baromságra nem tudok reagálni ! am meg tutira nem vagy 100-as!!! bi vagy minimum ! vagy álmodtál sráccal, vagy felizgultál vagy megcsókoltál valakit ...., mert nem kérdeznéd meg ezt más helyzetben ! ..., és sem kérdezem meg mondjuk..., mennyi csempe kell egy 20 négyzet méternyi fürdőszobába ha a csempe 12 szer11-es csak azért, hogy "lehet" a jövőben éppen egy akkora fürdőszobám lesz ( cssak mert sokaknak az van ) :P

2012. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%

A 6-os hülyeségeket beszél. Senki sem születik melegnek.

Ha feltételezzük azt, hogy divatból nem lehet meleg senki, akkor feleslegesen aggódsz. Ha viszont igen, akkor ezek szerint a szexualitás szabad akaratból választott dolog.


Egyik ismerősöm is heteró volt, de egyik bulin elég sokat ivott és egy srác leápolta. Egy darabig gyötörte a lelkiismeret furdalás, hogy ilyesmit csinált és hogy jól esett neki, aztán úgy gondolta mégis jobb lesz, ha keres erre a célra valakit és lesz egy jó haverja, akivel néha ilyesmit is csinálhatnak.


Szóval.. sosem tudhatod..

2012. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!