Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, hogy ne jöjjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne jöjjek zavarba, ha egy helyes sráccal beszélek? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Ha találkozom, beszélek egy olyan helyes sráccal, akit nagyon vonzónak találok, általában annyira zavarba jövök, hogy hirtelen nem is tudok mit mondani. Természetesen az ilyen srácok 99%-a heteró. :(


23/F



2012. dec. 8. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Hol találkozol te helyes hetero pasikkal? Épp, hogy a 99%-uk meleg. :(
2012. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Ha melegem van én is zavarba jövök mindig :/
2012. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

20/F/m

keress magadnak egy ideális meleg srácot :D mert...

Én mióta meg ismertem álmaim pasiját azóta jöhet bármilyen helyes vagy cuki meleg/hetero fiú számomra az összes meghalt! :3

2012. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bátrabb. Múltkor pár meleg barátommal sütit vettünk egy nagyon cuki srácnál, és egyik sem mert kérni tőle, csak én... :D
2012. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!