Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, vagy nem meleg? (Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, vagy nem meleg? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy meglátni ha valaki meleg. Milyen jelei vannak? Hogy veszem észre egy srácon,hogy meleg-e vagy nem? Előre is köszönöm a normális válszokat:)26F meleg

2013. máj. 28. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom nincs meleg ismerősöm ... amilyen nagy számban vannak ez feltehetően nem igaz, tehát én sem ismerem fel ... aki már nagyon affektál az persze feltűnő, de ne gondold, hogy mindenkinek látszik a viselkedésén
2013. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem elég sok meleg ismerősöm/barátom van, és nem tudnám megfogalmazni, hogy miből, de tényleg látszik! Elcsépelt szó, de a "kisugárzásból" talán. A gesztusok mások, mint a megszokott, vagy éppen elmaradnak a várt tekintetek, mozdulatok a másik nem felé. Mindenképpen árnyalatnyi a dolog, aki nem ismer melegeket, szerintem nehezebben jön rá.
2013. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van:) ˝ vagy éppen elmaradnak a várt tekintetek, mozdulatok a másik nem felé˝ Ez totál rám is illik. Csak sokkal könnyebb lenne,ha észre veném a melegfiúkon:)
2013. máj. 28. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még ennek a kérdésnek az utolsó válaszával egészíteném ki :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__42..

2013. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ment a zöld nektek :-)
2013. máj. 28. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rólam szerintem az Isten se mondaná meg, és én se nagyon tudom megállapítani másokról.
2013. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os Rajtam se látszik:D Néha azért vagyok bajban,mikor a csajok kapcsit akarnak,de akkor mindig kamuznom kell nekik.Nem mondhatom el hogy meleg vagyok.
2013. máj. 30. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kamuzni, én csak annyit mondok, nem érdekelsz oszt csókolom... máshoz nincs köze...
2013. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!