Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg (homo) nyaralóhelyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg (homo) nyaralóhelyek? Volt már vki ilyen helyen?

Figyelt kérdés
Hol van ilyen? Olvastam Amerikában ilyen helyekről, de itthon... Melegek ti elmennétek egy kifejezetten meleg táborba pl?

2013. aug. 16. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Itthon nem nagyon van ilyen szerintem, bár én is táborban csináltam először, de az se meleg tábor volt:)
2013. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legismertebb Európában Grant Canaria szigete. Számos meleg hotellel és bungaloval, külön melegeknek fenntartott stranddal. Én még nem voltam de ismerek olyat aki már többször is megjárta.
2013. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meleg szállodában voltunk csak egyszer a barátommal.
2013. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ftf1983 ***** válasza:
Külföldön több olyan hely is van, ami meleg barát vagy vannak meleg strandszakaszok, a neten sok infót találsz ezekről
2013. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!