Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Miért érzem így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Miért érzem így magam? Utálom magam!

Figyelt kérdés
Sokszor képzelem el milyen lenne sráccal lenni. Sőt szoktam arra is vágyni, hogy legyen egy fiú, akivel titokban összejárhatok. Azonban mikor elélvezek utána utálom magam. Az egészet gáznak tartom és volt hogy töröltem minden olyan filmet, stb. Közben persze a csajokra is vágyom. A lényeg, hogy ez normális? Van más is így vele? Jó lenne egy hasonló fiút találni Pesten.

2013. aug. 30. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Nem szívesen írok ilyenhez, de én is voltam így. Pontosan így, hogy miután elélveztem én is gáznak tartottam és nem tetszett a dolog. Szerencsére én csak magamon "kísérleteztem" nem jutottal el odáig, hogy kipróbáljam mással a dolgot. Ez nálam a fiatalsággal és a kíváncsisággal járt, azóta szerencsére kinőttem, sőt már undorítónak tartom az ilyesmit!
2013. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Még annyi, hogy szerintem te se keress magadnak alkalmi partnert, hanem inkább kóstolj bele a punciba és utána rájössz, hogy sokkal jobb mint bármi más pláne, ha szerelmes vagy :)
2013. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok. Az ismerkedésre néha rászánom magam, de akkor fura emberekkel sikerül összefutnom. Én pl csak camban hiszek mert a képpel csalni szoktak. Viszont mivel nem adok előre így sokan emiatt koptak le. Nehéz helyzet hisz ők is félnek, de ha én is és ők is abból nicns eredmény. Én ajánlottam kép nélküli találkát is de persze az meg nem ok. Annyira rossz! Én sokszor teljesen kiakadok, mert vágyom erre de mégse haladok mikor próbálok vmit. Azt is tudom, hogy csak a fiú szerepben lenne ok. Azt is, hogy néha ölelés simi, csók érdekel néha meg csak az h basszus szexeljek valakivel. Idegesítő, mert érzem h kéne tenni valamit:( Ha van itt normális fiú, aki pesti és amiket leírtam az neki ok, bátran dobjon privit.
2013. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is voltam ebben a dilemmában. Elélvezês után arra gondoltam, hogy gondolhattam fiúra.


Ez kb 15 éves koromra elmúlt, már feldolgoztam a dolgot és elfogadtam a dolgot: ha most én egy fiúval tudom élvezni az életet, hát így van. Ha változik változik, ha nem nem. Ez van.


Egyébként már 8 hónapja van barátom, az ő megismerése segített sokat.


17/f

2013. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert ezt nevelték beléd.
2013. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért utálod magad ezért mert a társadalom nem fogadja el a melegeket se a biszexeket..vagyis sok ember még ma se. de napok óta csak ugyan ilyen kérdések jönnek, ne írd már ki többször...
2013. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen hát szerintem ez mindegyik melegnél így van eleinte. Velem is ez volt. Ez valószínűleg azért van mert még mindig nem fogadod el 100%-osan hogy biszex vagy. De egy idő után ez elmúlik..legalábbis nekem elmúlt. Nyugi ez normális minden rendben van veled.
2013. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A legelső élményem sráccal kezdődöt és nekem tetszet,ő kezdeményezet.Néha ugy érzem lánnyal is lennék,de már csak fiukra tudok felizgulni.Soha nem voltam lánnyal,nem is tudom elképzelni milyen is lehet. Lehet meleg voltam,vagy csak azzá váltam. De szeintem probáld ki mindkettővel és amelyik bejön azt kell csinálnod :) Első alkalom utan én is utáltam magam élvezés után. Már boldog kapcsolatban élek egy fiúval:) 27F meleg
2013. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kíváncsiság természetes dolog. Nem tudom hány éves vagy, de kb. 13-20 éves korig ez még egyáltalán nem bizonyíték arra, hogy biszex lennél. Ha nem volt még barátnőd, keress egyet és legyél szerelmes! Ha mégis biszex vagy, az első fiúbarátoddal való kapcsolat (feltéve ha normális az illető) majd eloszlatja az efféle félelmeidet, gátlásaidat :)
2013. szept. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:

Bocs de nem értek egyet, számomra teljesen tiszta volt 14 évesen hogy nem vagyok olyan mint a többi.

2013. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!