Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg srácok többsége miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg srácok többsége miért nem szereti a horrorfilmeket?

Figyelt kérdés
Úgy látszik én vagyok az egyetlen kivétel, mert eddig akárhány fiúval ismerkedtem és szóba került, hogy milyen filmeket szeretnek, kivétel nélkül azt mondták, hogy horrort nem. :S

2014. jan. 1. 22:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Mert a hercegnős filmeket jobban szeretik!
2014. jan. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Ja hát igen, marha okos kijelentés volt kedves előttem válaszoló....élek a halok a 4 éves kislányoknak kitalált hercegnős filmekért.....mintha nő lennék -.- Ostoba fasz....


Na de ezt félretéve amúgy én szeretem a horrorfilmeket, érdekelnek is amit csak tudtam megnéztem.

2014. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

nem sok meleggel beszélgetek,de ők sem komálták ezt a műfajt.

biztos mert csaj lelküek.

2014. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket, bár egyedül nem ülök le megnézni semmilyen filmet, inkább társaságban. A barátom viszont nem szereti a horrort egyáltalán.


23/F/meleg

2014. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom a horror filmekkel, szivesebben nézek ilyen filmeket, mint sok mást.. :) 18/f/meleg
2014. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is imádom a horrort! 17/F meleg
2014. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én imádom. Szerintem hülyeség, én sokakat ismerek, akik imádják. :D
2014. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A barátom is és én is imádom, egy jó kis horror lefekvés előtt, aztán ijesztegedheted a másikat.:D


22/F

2014. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én szoktam nézni..és a barátom is..
2014. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%

A legelső komment meleg létemre is megmosolyogtatott :D


Én is szeretem a horror filmeket, megvannak a kritériumok, amiknek azért meg kell, hogy feleljen, de egy jó részüket szeretem.


18/mF

2014. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!