Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbi lányok! Gondoltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Gondoltatok már arra, hogy jó lenne, ha egy pasi eljátszaná, hogy a párotok, és így egyesek előtt (pl család) nem kellene feleslegesen borzolni a kedélyeket azzal, hogy a lányokhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 12:35
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:
100%

nem, ez ilyen filmes baromság.

ha egyedül akarok lenni, akkor egyedül vagyok, ha meg pasival, akkor pasival.

nem tűrném, h ebbe a családom beleszóljon.

2014. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
bocs haver, ez egy nagyon gyenge probalkozas :)
2014. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
91%
de ha leszbi lennék is elmondanám a szüleimnek. Bocs, ez kimaradt.
2014. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet nem tudsz róla, de règen ès most is sok leszbikus ès meleg èl álházasságban,h a társadalom kurekesztő rèsze is elfogadja őket...

(Nagyon gyakran ezek a házasságok úgy köttetnek,h egy meleg ès egy leszbikus pár összeáll,kwreszte házasodnak,egymás közelèben vesznek lakást akár egy emeleten, szomszèd telken,ès miután a magán területükön vannak mindrnki megy a saját társához

2014. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Költőnő?, szerintem Te bi vagy, és így nem is egészen tartozol azok közé, akikre gondoltam. Ha tudsz férfival is lenni, akkor nem vagy leszbikus, és nyilván meg tudod oldani azt, hogy ha egy férfival kell megjelenned valahol (nem feltétlenül a családod előtt, gondolhatsz akármi másra is), akkor találsz rá valakit, akivel akár tényleg kapcsolatod is lehetne. De köszönöm a válaszodat! A te nézőpontod is érdekel amúgy, és örülök, hogy leírtad, amire gondolsz!
2014. jan. 9. 12:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok leszbikus, így ne haragudj, ha irrelevánsnak számít a válaszom, azért leírom, mit gondolok.

Szerintem ha olyan családod van, akik ezt nem fogadják/fogadnák el, hogy leszbikus vagy, és emiatt hazudni és önmagadat megjátszani kényszerülsz előttük, akkor nem érnek annyit, hogy egy látszat-életet hozz létre az ő kedvükért.

2014. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

- "bocs haver, ez egy nagyon gyenge probalkozas :)"

- Személyeskedünk? Oké... Próbálkozás egy leszbi lánynál?? Aki egyáltalán nem vonzódik a férfiakhoz? Mit lehet ott próbálkozni, ember!

___


Akik a család előtti felvállalásról írtok: igen, igazatok van, de nem ez a lényeg. Pl. van, hogy valamiért nem lehet a család előtt felvállalni, de ne is ragadjunk le a családnál! A fantáziátokra bízom, hogy találjatok olyan helyzetet, ahol nem árt, ha nem kell ezt közhírré tétetni. Lehet, hogy a család rossz példa volt (bár szerintem annyira nem, csak családja válogatja), de nem ez a lényeg szerintem.

2014. jan. 9. 14:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Aki a nőkhöz vonzódik... az a NŐKHÖZ vonzódik. Akármennyire is eljátssza a párját a pali, aki nem színész, az nem fogja tudni elég hitelesen megjátszani a vonzalmat. Innentől kezdve meg veszett fejsze nyele az egész.
2014. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Vitatkoznék vele, Utolsó hozzászóló!


Ha egy hetero pasi játsza a "férj" vagy "pasi" szerepét, ő miért ne lehetne hiteles? Adott a számára egy nő, aki külsőleg vonzó is lehet a számára, és az a feladata, hogy mások előtt eljátssza, hogy ő a párja a lánynak. Ehhez nem kell nagy színésznek lenni, csak kicsit megismerni egymást. Azzal inkább lennének gondok, hogy egy leszboszi mennyire képes természetesen alakítani a hetero nő szerepét.


hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem vannak ilyenek. Ha csak arra gondolsz, hogy sokan kapcsolatban élnek egy másik neművel, aki előtt titkolják, hogy valójában a saját nemükhöz vonzódnak (nők könnyebben csinálják ezt értelemszerűen), akkor miért ne lenne olyan, aki felvállalja a másik előtt a dolgot, esetleg üzletet kötnek, vagy csak (szexmentes) szeretetből vannak együtt? Tudni, hogy mi a helyzet, sokkal jobb pozíció, mint hülyítve lenni. Márpedig ismerek olyat, akit éveken (!) keresztül hülyített a (volt) párja, mire kiderült a hovatartozása. Én inkább lennék a beavatott férfi, akinek az a szerepe, hogy színészkedik az erre "érdemes" emberek előtt, mint az, akit az orránál fogva vezetnek. Ha az előbbit produkálja az élet (erről személyesen tudok), akkor az utóbbit miért ne?

2014. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a nő részéről beszéltem hiteltelenségről.
2014. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!