Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ettől még működhet egy házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még működhet egy házasság hosszútávon? Csak ez az egy probléma van.

Figyelt kérdés
Most vagyok életemben először igazán szerlmes, és azt hiszem ő is. Nagyon jó együtt nincs semmi probléma, imádjuk egymást. A kapcsolatunk elején kétséges volt , hogy együtt maradunk mivel én egy kicsit pörgősebb vagyok. A párom idősebb nálam , de már én is egy kicsit lenyugodtam , és igy nem jelentett problémát. Az egyetlen probléma az, hogy én sokkal többet szeretnék vele lenni( a szexre gondolok). Neki elég a heti 2 alkalom max. 3. Nekem idáig vele a legjobb és talán ezért is szeretnék vele lenni többször.(idáig nem is igazán volt hely hozzá, arra gondoltam, most, hogy végleg összeköltözünk jobb lesz a helyzet.) Ő mivel idősebb és sok nővel volt dolga, lehet már nem akarja annyiszor!? Amúgy érzem, hogy nagyon szeret, sokat vagyunk együtt más gond tényleg nincs.Mivel nagyon szeretem őt beérem a kevesebbel is , de félek mi lesz később...? 24/N
2010. jan. 14. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Főleg rajtd fog múlni a dolog. Ha beéred azzal a heti 2-3-mmal, akár hosszabb távon is működhet a kapcsolatotok. Minden férfit degradál, ha a szex terén többet kívánnak tőle, mint amennyire képes.

28F

2010. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Működhet, de vagy el kell fogadnod ezt vagy a férjednek kell tevékenyebbnek lennie, de igaza van az előttem írónak, ha kényszernek érzi, az nem tesz jót. Szóval inkább azt mondom, magaddal játszd le, hogy elég lenne-e ez neked. Nálunk most van egy olyan helyzet, hogy nagyon fáradtak vagyunk, ezért az elmúlt időben ritkultak az együttlétek. Tudom és a férjem is tudatosította bennem, hogy Ő attól még kíván engem, csak már nagyon fáradt este. Én ezt elfogadom, azonban elrontja az estémet. Valahogy úgy néz ki a dolog, hogy talán mindketten arra várunk, hogy a másik kezdeményezzen és sokszor egyikünk sem teszi meg. Szóval egy nő sokszor úgy működik, hogy hiába tudja, alapvetően semmi gond és a férje ugyanúgy kívánja, azért rosszul esik neki és elrontja a napját, ha nem történik meg a közeledés.
2010. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Én örülnék neki ha az én párom heti 3szor szeretne velem együtt lenni, de én már annak is örülök, ha megkapom heti 1szer, de ennek ellenére működik a kapcsolatunk. Ez csak rajtad áll.
2010. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Több éve vagyunk együtt. A 2. évben nagyon kiborultam és sokszor veszekedtünk emiatt. Utána eltelt pár hónap és "leállítottam" magam. Beletörödtem, hogy ő kevesebbszer szeretné.( Sokat dolgozott és azt monndta, hogy fáradt. Én ezt nem tudtam megérteni mert én, ha fáradt voltam akkor is szeretm volna) Csak ebben a helyzetben nekem kellet lemondamni, de most is nagyon idegesít a helyzet csak vissza fogom magam. Félek, hogy össze házasodunk és pár év múlva még türelmetlenebb leszek az üggyel kapcsolataban....
2010. jan. 14. 12:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod. Végig kell gondolnod, hogy hosszú távon te ezt elviselnéd-e, és ha úgy gondolod, hogy igen, akkor próbáljátok meg.
2010. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha minél többet akarsz, akkor ő meg egyre kevesebbet fog akarni, mert már idegesíteni fogja, és csak azért sem.

Legalábbis én ezt csinálom a pasimmal, ha nem hagy békén, akkor már direkt ellenkezek, de attól függetlenül jól elvagyunk :)

2010. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
89%
Nagyon gondold át a döntésedet. Én is ebben a cipőben járok, és tudom milyen sz@r érzés, amikor elutasít.... És nekem az a tapasztalatom, hogy az a kevés is még jobban meg fog ritkulni idővel. Én már nagyon azon a bizonyos ponton vagyok, hogy lépni kellene. Teljesen elfelejtem néha hogy nő vagyok, hogy lehet engem kívánni is... És amikor kapok egy-egy bókot valakitől, akkor érzem mindig hogy mi is hiányzik az életemből. A szenvedély.
2010. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos, lehet hogy életkorral együtt járó dologról is van szó nála. Nem tudom, 50 éves? :) mert ha igen, akkor lehet hogy ez már a kor következménye. Az hogy sok nővel volt eddig, az szerintem nem magyarázat erre önmagában.


És igen, elképzelhető, hogy neki ennyi az igénye, vagy lehet hogy ennyit tud maximum ráeröltetni magára. És igen, ettől még szerethet, biztos szeret is.


Volt egy barátnőm, aki szintén egy kevés mennyiségi igényű pasihoz ment hozzá. Eleinte még náluk is heti kb 2 volt, de ez elkezdett ritkulni, és sehogy sem sikerült neki többre rávennie. Aztán 3 év múlva megismert egy hapsit, teljesen beleesett, szóval a lényeg hogy huza-vona után végül is elváltak. Mondjuk az ő férje nem volt idős, csak ilyen fajta volt. előfordul.

2010. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalommal én már bőven elégedett lennék, de jó ha heti egy összejön.
2010. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fő kérdésedre a válsz!Igen,működhet így egy házasság!senki nem egyforma,úgy ahogyan Te és a párod sem!Beszéld meg ezt vele-jó gondolom 1000* beszéltetek már erről,de minden rajtad múlik!
2010. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!