Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek is van néha meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van néha meleg vágyatok? Utána utáljátok magatokat?

Figyelt kérdés
Én pl ha elélvezek utálom az egészet és van h napokig nem foglalkozom vele, majd újra jön az h fiúk is izgatnak. FŐleg a gimis és egyetemista fiúk.

2014. febr. 28. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nektek is van néha meleg vágyatok?


van


Utána utáljátok magatokat?


nem

2014. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek ilyen, és ehhez hasonló BETEGES gondolataim sem! pfúúújjjj, számomra ez gusztustalan, pedig Én pl. a lezbi nőket kifejezetten szeretem is, a biszex nőkről ne is beszéljünk. Nincs annál jobb ha egy pasinak van két biszex barátnője, jobban mondva van egy biszex barátnője, és harmadiknak jön a másik biszex barátnő, kvázi két nővel egyszerre egy pasi! Na ez a legjobb!!! Nem az ilyen langyos vizek, pfúújjj
2014. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlölném magam ha ilyen gondolatom támadna!
2014. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez is az idióta homofób társadalmi beidegződés miatt van. Nem kell, hogy bűntudatod legyen emiatt, hisz ezzel senkinek nem okozol rosszat, hogy kivered egy fiúra.

Miután kiverted, a szervedben a hormonok szintje megváltozik, ezért van, hogy amit előtte pokolian kívántál, utána hidegen hagy, vagy egyenesen taszítónak találod.

2014. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A heteroszexuális férfiaknak is lecsökken vagy megszűnik egy időre a nők utáni vágyakozása. Aztán minden kezdődik előlről
2014. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
nekem SOHA nincs
2014. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2014. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
24! arra gondoltam kipróbálom sráccal de nem akarom h kiderüljön vhol...
2014. febr. 28. 10:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld ki!

Hidd el, rengetegen járnak hasonló cipőben, mint te! Ha nem valaki nyíltan meleg magamutogatóval próbálod ki, akkor nem fogja megtudni senki. Ugyanis az a másik sem akarná, hogy róla kiderüljön.

Ha meg nem a lakóhelyeden, hanem 2 várossal arrébb kerítesz rá partnert, végképp senki nem tudja meg.

2014. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

van és igen utálom magam már a gondolat miatt is


24,bi

2014. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!