Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A leszbikusoknak van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusoknak van valami ismertető jegyük amiről felismerik egymást?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok de csak mostanság fogadtam el. Olvastam már,h a fekete keretes szemüveg de szerintem ez hülyeség. Az csak simán divatos. Aztán még valaki mondta a bal hüvelykujjon lévő gyűrűt de nincs még valami más? Amiről tényleg biztosra lehet tudni,h az illető leszbi?


17/L



2014. máj. 31. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A jobb fuluk folott szorosebbek.
2014. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
lenne hozzád egy kérdésem. ha pl neked tetszik az én barátnőm és lefeküdnél vele akkor beválalnád hármasban csak azért hogy a csaj meglegyen?
2014. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
öh nem :D nem akarok pasikkal semmilyen szinten érintkezni "úgy"
2014. máj. 31. 17:14
 4/12 anonim ***** válasza:
nincsnen.
2014. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak a hüvelyk újon lévő gyűrűről tudok.

Ez viszont elég régi dolog. Próbáld ki, te is hord ott, és lehet nálad bepróbálkozik valaki.

2014. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
második vagyok. de honnan tudod hogy rossz lenne? úgy nyalok mint lessie :D rossz élményeid vannak a pasikkal?
2014. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A gyűrű sem mindig biztos, sőt szerintem ilyen jelzésekre már a legtöbb esetben nagyon nem lehet adni, mert full heteró emberek is használják ezeket, tudtukon kívül persze. Szóval igazából szerintem ismertető jegyekre abszolút ne adj. Persze van, aki ezeket használja, de ne vedd biztosra, hogy, akinél pl bal hüvelykujjon levő gyűrűt látsz, ő akkor tuti leszbikus.
2014. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

túlsúlyosak, apakomplexusosak, rövidhajúak ( vagy nem szép hajúak) kicsit fiúsan, vagy szerencsétlenül öltöznek, úgy viselkednek, mint a dagi jófej, de ugyanakkor primitív, és kegyetlen általánosiskolás osztálytárs.


ha pedig valamelyik nem ilyen, hanem szép és kiegyensúlyozott, azt úgy sem ismered fel külsőre, és értelmes életet is ezektől várj. hajrá a keresgélésben.

2014. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Akiről nem tudod eldönteni hogy milyen nemű, de nemi jellegei alapján nő, az biztosan az.
2014. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
punciszagú a nyelvük
2014. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!