Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A leszbikusoknak van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusoknak van valami ismertető jegyük amiről felismerik egymást?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok de csak mostanság fogadtam el. Olvastam már,h a fekete keretes szemüveg de szerintem ez hülyeség. Az csak simán divatos. Aztán még valaki mondta a bal hüvelykujjon lévő gyűrűt de nincs még valami más? Amiről tényleg biztosra lehet tudni,h az illető leszbi?


17/L



2014. máj. 31. 17:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

A fekete keretes szemüvegen felnevettem!:D

Hüvelykujjon hordott gyűrű valós, de nem sokan használják. Tudod Magyarországon bátor dolog ezt felvállalni, sokan titkolják, elnyomják magukban.. Kicsi az esélye, hogy az utcán járva rátalálj az igazira, de azért sok sikert!

Társkeresőt próbáltad már? Vagy ott vannak a meleg szórakozó helyek.:)

2014. jún. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha a flaneling és a boxer kockás mintája megegyezik, akkor gyanús a dolog. :P


Na jó, komolyra fordítva, van egy pár tipikus dolog:


-rövid köröm (ez mindenkinél, a hosszú a leszbikusoknál gyakorlatilag az impotenciával egyenértékű)

-tetoválások

-kockás flanel ing

-boyshorts/női boxer

-rövid, felnyírt haj

-oldalt mélyen kivágott póló

-ing

-csokor vagy sima nyakkendő

-elöl gombolós mellény


De ezek csak inkább a fiúsabbakra jellemzőek, vannak nagyon nőies leszbikusok is.

Ami konkrét, az a ráutaló magatartás. Intenzív szemkontakt, mosolygás, közben cuccokkal babrálás...

2014. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!