Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jól tettük, hogy randi után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettük, hogy randi után nyelves csókkal köszöntünk el egymástól közterületen? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Nekem nagyon jól esett, bár nem nagyon szoktam nyilvánosan ilyet csinálni.


27/F



2014. jún. 21. 23:52
1 2
 11/11 anonim válasza:
15%

Nem vagyok valami nagy melegpárti és a cigányokat se szeretem, talán rasszista is vagyok, de azzal ha két ember szereti egymást semmi baj nincsen. Nem nézem jó szemmel ha két fiú jár együtt, de nem is hat meg a dolog, igazából csak szúrja a szememet, engem nem erre neveltek. Ne más véleménye alapján akarj élni, és ezt nyugodtan megfogadhatod egy majdnem kopasz, rasszista, rocker sráctól. Én is kaptam már sok kritikát a kinézetem miatt, legalább nem vagyok kis páwagyerek :)

18/F

2016. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!