Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem akarok meleg lenni! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok meleg lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, mindidáig saját magam előtt sem vallottam be hogy valami nem stimmel.

Nem mesélem el életem történetét, a lényeg az, hogy 23 évesen, 6 évnyi heteroszexuális kapcsolat után villant be az agyamba, hogy miért voltam egész életemben boldogtalan. mindig éreztem ürességet de nem tudtam hogy miért.most már tudom. és kikészít


tök normális lányos lány vagyok, miért történik ez velem?

Mit csináljak, nem akarok leszbikus lenni, kiráz a hideg attól hogy homoszexuális vagyok!



2014. jún. 30. 08:01
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
érdekelnek még a férfiak ?
2014. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
őszintén? nem érdekelnek. Sosem voltam pasizós. azt hittem azért, mert én ilyen "jókislány" vagyok. :D
2014. júl. 9. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!