Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem akarok meleg lenni! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok meleg lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, mindidáig saját magam előtt sem vallottam be hogy valami nem stimmel.

Nem mesélem el életem történetét, a lényeg az, hogy 23 évesen, 6 évnyi heteroszexuális kapcsolat után villant be az agyamba, hogy miért voltam egész életemben boldogtalan. mindig éreztem ürességet de nem tudtam hogy miért.most már tudom. és kikészít


tök normális lányos lány vagyok, miért történik ez velem?

Mit csináljak, nem akarok leszbikus lenni, kiráz a hideg attól hogy homoszexuális vagyok!



2014. jún. 30. 08:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Üdv a biszexualitás világában ;)
2014. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg tedd félre az ilyen elítélő gondolatokat önmagaddal szemben és adj egy kis időt magadnak a kísérletezésre. Nem kell egyből elkönyvelni, hogy te most meleg vagy és kész, ismerkedj lányokkal, lehet több is, ami még neked belefér és utána döntsd el, hogy akkor mi is a helyzet.

Mérlegelj, hogy mi a fontosabb, a boldogságod, vagy az, hogy te nem vagy homoszexuális. Szerintem adj egy esélyt a saját boldogságodnak, mert ha tényleg meleg vagy és találsz valakit akivel boldog vagy, akkor az sokkal többet ér, csak el kell fogadnod magad úgy ahogy vagy. Ellenkező esetben pedig megmarad az üresség és boldogtalanság, valamint később jön majd a megbánás, hogy mi lett volna ha mégis kipróbálod és megtalálod önmagad.

2014. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
7%

Nem vagy biszexuális ne aggódj!

Tereld el a gondolataid, találj magadnak egy barátot és elfelejted majd ezt az egész hülyeséget.

2014. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy maradjon heteró? Mintha ez valami döntés volna, basszus. Nem tud heteró maradni, ha egyszer sosem volt az.
2014. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Globális felmelegedés van, most te is tehetsz ellene azzal hogy hetero próbálsz maradni.
2014. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
97%

A vilàg legnagyobb elnézését minden kedves okos embertől aki szerint az ember csak hetero lehet,DE please and wake up.A vilàgon nem csak hetero szexualitàs létezik. Az,hogy eddig nem volt szerencséd az életben a pàrkapcsolatokban....hàt Istenem. Ki az akinek minden 100%-ban rendnen van/volt?

Nem feltétlen leszbikus vagy. Esetlegessen biszexuàlis mely mindkét nemhez valò vonzòdàst takarja.

Aki pedig azt mondja,hogy maradj hetero....azt kérdem ha a gyereketek,testvéretek lenne ilyen helyzetben akkor neki is annyit mondanàtok maradj hetero?

A magyarok àllìtòlag a tolerancia jegyében élnek..màrpedig ha ez ìgy van nem bùzdìtani kell arra,hogy ne legyen önmaga hanem tàmogatni

Biszexuàlis vagyok én is pedig 17 éves vagyok,de miòta az eszemet tudom a lànyok is tetszenek. Ezt eleinte nekem sem volt könnyű elfogadnom,de megküzdöttem vele,mert voltak baràtaim/szeretteim akik ebben tàmogattak nem pedig elitéltek.

Ezen jò lenne ha sok ember elgondolkodna....aki szerint egy ilyen identitàsu embert egy kis mondattal ki lehet szedni abbòl amit érez!

17/L

2014. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

mielőtt tanácsot adnék,kérdeznék.

1:A nővel való kapcsolat zavar?

2:Vagy a nővel való sex zavar?

mert ha "csak" az 1-es akkor kesress egy butch leszbit aztán probálj boldog lenni.

ha 2-es akkor nincs ötletem.

2014. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy baj van veled, méghozzá az, hogy ennyire képtelen vagy saját vágyaidat elfogadni.
2014. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy ez ellen nem tehetsz semmit.

Senki sem döntheti el szabad akaratából, hogy melyik nemhez vonzódik szexuálisan, amit a sorsod ad, az fog izgatni. Csak abban van szabad döntésed, hogy melyik nemmel létesítesz szexuális kapcsolatot.

A legjobb amit tehetsz: fogadd el, hogy ilyen vagy, és így próbáld magad a lehető legjobban érezni.

2014. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én leszbikus vagyok, és hidd el, hogy semmi rossz nincs benne, épp ellenkezőleg. Nincs is jobb érzés annál, mint egy nőt szeretni, ölelni, összebújni vele.


Így ráparázni a dologra teljes hülyeség. Örülj neki inkább.


Mellesleg kétségeim vannak, hogy teljesen leszbikus lennél, 6 év heteró kapcsolattal a hátad mögött.

2014. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!