Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van annyi előítélet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi előítélet a melegekkel szemben?

Figyelt kérdés

Nektek milyen tapasztalataitok vannak a melegekkel kapcsolatban illetve milyen sztereotípiák hallottatok?

(meleg vélemények is jöhetnének:)



2014. okt. 8. 02:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
12%

Kérlek szépen... először is vallásos vagyok, a Biblia pedig tiltja szigorúan. Márpedig ha ez így van, én sem fogom tolerálni. Meg aztán egyszerűen NEM NORMÁLIS dolog. Kész. Akkor sem, ha nyugaton elfogatott, akkor sem ha a Pápa is elfogadja, akkor sem ha a homárok csoportosan, egy szál pötsben felvonulgatnak, kiidegelve az egészséges mentalitású embereket.

Másrészt milyen negatív tapasztalataim vannak? Csak egy, de több mint elég:

Ülök a metrón. Szemben áll valami faszi, aki nagyon nézeget... mindenhol tele szabad helyekkel. Az illető pedig nagyon nézeget... és leül PONT MELLÉM. Mondom ennek a fele se tréfa! Ül mellettem... meg se mukkanok, rá se nézek, vágni lehet a feszültséget.... mondom magamban ha hozzámér, szanaszét töröm az embert! Aztán talán vette a lapot, hogy nem vagyok rá vevő, mert elhúzta a csíkot... de annyira én még nem akartam arcul csapni senkit, pedig békés ember vagyok...


Ja még egy:

Egyszer láttam egy csoport homárt szembe jönni mindenféle... FURA öltözékben a Népszínház utcában végigsétálva tavaly... az kiverte a biztosítékot, majdnem kidobtam a taccsot.


Bocsi, ha sérti az önérzeted (vagy akárkiét) az, amit leírtam. Ez van.


23/F

2014. okt. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Szia, nem sérült szerintem senkinek az önérzet ez alapján,de szerintem szimplán fóbiád van, a történetedben semmi alapja nincs h az illető meleg lett volna az még nem jutott eszedbe h megakart kérdezni valami h pl hol van x y hely csak nem mert megszólalni mert látta a fejeden h valami nagyon nem stimmel...amúgy fura öltözékben én is látok gyakran állatokat de 5 ilyen fura valami mellett ment 2 lány is szóval nem hiszem h ez identitáshoz köthető.A vallásról meg csak annyit mondok h a kereszténységben isten minden kit szeret, és ő tette meleggé a melegeket nem ők döntöttek erről.
2014. okt. 8. 03:02
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

Kedves első! A válaszod alapján arra következtetek, hogy:


-simán meleg vagy és nem tudod elfogadni önmagad

-vallási őrült vagy


De valószínűbb, hogy mindkettő.

2014. okt. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
28%
Miért hiszik azt egyesek, hogy aki nem kedveli a melegeket, az meleg? O.o Így próbálják bemesélni maguknak, hogy a másik ellenszenve nem igazolt.
2014. okt. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Most már megtudtam ha melegek mérges homofób vallási fanatikusok:) Még valaki aki szakértő a témában?:D
2014. okt. 8. 03:15
 6/31 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező: Ezt hol hallottad mégis, a kereszténységet illetően? Finoman szólva is írásellenes az állítás. Na mindegy, nem akarok vallási vitát csinálni belőle, csak ez kvázi hülyeség.


Amúgy az ember azért megérzi ezt. Nyilván ha megszólítani akart volna, simán megtehette volna. Olyan furán nézegetett, aztán leült mellém. Szinte üres volt a fél metrókocsi. Pontosan mellém ült le, 5cm sem volt köztünk. Szinte hozzám simult. Naná, hogy kiakadtam. Kezded érteni? Ha leülni akart volna, ezer másik szabad hely lett volna. Ha meg akar kérdezni akárki, nem így teszi szerintem. Normál esetben nem akadok ki, ha leül mellém egy férfi vagy ilyesmi, hiszen tömegközlekedés, vele jár. De ebben a szituban ez más volt, érted?

2014. okt. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
14%
#3: Teljes mértékben a nőket szeretem. :)
2014. okt. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nagyjából érthető de próbálok mást látni bele mert nem biztos h az volt aminek látszik elmagyarázom h ezt miért gondolom, tegyük fel h te meleg vagy......Ismerkednél így? egy vad idegen mellé odaülsz h letapizd a metrón?Nem hiszem h túl sok ép elméjű ember csinálna ilyet identitástól függőn.
2014. okt. 8. 03:30
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

Az én vallási könyvem azt mondja, hogy NEM NORMÁLIS dolog a barna szem. Így én sem fogadom el! Igaz, hogy olyan korban írták, amikor azt hitték, hogy a Föld lapos, de ki foglalkozik ilyen apróságokkal.

Múltkor láttam egy fiút és lányt veszekedni a metrón. Egyszer meg láttam, hogy heterok náci egyenruhában parádéznak a belvárosban.


Ha ezek alapján jogosan utálom a heterokat, akkor ti is a melegeket a hihetetlen eredeti érveitek alapján.

Döntsétek el magatok...

2014. okt. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%

#10 jó sok hülyeséget összehordtál, gratula!


Kérdező: az érved ez esetben jogos lenne, ha nem nézett volna olyan... furán... szóval érted. Meg amúgy mivel magyaráznád ezt a dolgot? Visszanéztem rá 1x-2x, mert olyan furán nézett... lehet azt hitte, hogy szemezni akarok vele?! Te jó ég... O.o Már sosem tudom meg, de eléggé zavart a dolog, azt tudom! Mindegy, egy életre megtanultam a leckét!

2014. okt. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!