Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik szerint a homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a homoszexualitás választás kérdése - illetve a sok csalódás hatására át lehet pártolni - ők magukról ezt el tudják képzelni?

Figyelt kérdés
Egy tegnapi kérdésen felbuzUdulva lettem rá kíváncsi :D

2015. jan. 8. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha választás kérdése lenne nem lenne homosexuális.
2015. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Felbuzulva? :D
2015. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1: nem azt kérdeztem, hogy választás kérdése e. én tisztában vagyok vele, hogy hülyeség. de akik úgy gondolják, azok valószínűleg elképzelhetőnek tartják magukról ;)
2015. jan. 8. 16:49
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Sok férfi van, aki heteróként éli az életét, de ha olyan helyzetbe kerülne, hogy egyáltalán nem tud nőt szerezni/nem akar mert túl sok csalódás érte, akkor simán megrépázná egy férfi hátsóját is. (Pl. börtönbe kerül, vagy egy lakatlan szigetre ketten egy másik férfivel.)
2015. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4: nem ez a kérdés! hanemhogy te magadról is elképzelhetőnek tartod e. ha következetes vagy, akkor igen. vagy álszent is lehetsz...
2015. jan. 8. 16:51
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, magamról nem tartom valószínűnek.


Ez nehéz kérdés, mert nem lehet tudni, hogy aki sok csalódás hatására kezd homoszexuális gyakorlatba, annak a hetero kapcsolatai már alapból azért voltak rosszak, mert nem az a természetes neki, csak nem jött rá, vagy pedig valóban hetero volt...

Kamaszkorban ráadásul nagyon képlékeny az egész, rengeteg hormon, szociális közeg, félelem, szülői nyomás vagy épp lázadás irányítja, hogy valaki milyen kapcsolatokat köt. Nem véletlen, hogy még az orvosok és pszichológusok is kutatják a homoszexualitás formáit, mert rengeteg olyan határeset van, ahol nem eldönthető, mi az ok.

2015. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4es, valóban van egy ilyen jelenség, de tudatosan nem befolyásolható dolog. Az ember önfenntartó rendszere kódolhat át ilyenkor, annak érdekében, hogy a delikvens ne kattanjon bele a szex nélkülözésébe, mivel ez egy alapvető létszükséglet. De ez átmeneti állapot, és tudatosan nem érhető el. Valamint valószínűleg csak olyanoknál működik, akik nem 100%ban heterók voltak a 7es skálán addig sem.
2015. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy erre én is kíváncsi lennék, szerencsére én 100%-ig biztos vagyok magamban. :DD
2015. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
én magamról elképzelhetetlennek tartom, az alaptermészetem ellen valónak érzem. egyszerűen undorító, hogy más fasza érintsen/érintsem. ettől eltekintve szívesen elbeszélgetek melegekkel, nem ítélem el őket.
2015. jan. 8. 16:59
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy tisztességesen élsz-e, vagy erkölcstelenül, aberráltan, fajtalankodva, az döntés kérdése. A hajlam lehet adott. De hogy pucsít egy férfinek, az az ő döntése.
2015. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!