Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg férfi, akit súlyos fizikai támadás ért a nemi beállítottsága miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült ezt feldolgozni?

2015. márc. 27. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
Ha éri támadás az ilyet, nem a beállítottsága miatt, nem azzal van a legfőbb gond, hanem azzal, h híresztelik a saját beállítottságukat.
2015. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
8%
Ha nyilvános helyen mutatná ki valaki a másságát én is oda vágnék egyet.
2015. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én sem híreszteltem, mégis megtörtént.
2015. márc. 27. 22:23
 4/23 anonim válasza:
9%
Akkor mégis, hogy derült ki?
2015. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
6%
Ezért kéne odafigyelni az átnevelőtáborban amikor arról beszélnek, hogy nem kéne homonak lenni.
2015. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyetlenegy embernek mondtam el. Valakinek akiről azt hittem hogy a barátom és bízhatok benne. Mivel a barátomnak tartottam nem akartam tovább hazudni neki. De ezek után megromlott a barátságunk. Megutált. Továbbmondta másoknak.
2015. márc. 27. 22:30
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
Figyi,itt nem fogsz kapni együtt érző válaszokat,esetleg privátban talán.Én sajnálom ami veled történt.Vannak embercsoportok akiket gyűlölök,főleg ha nem fehér,de szexualitás alapján soha nem különböztetnék meg embereket,mert ez mindenki magánügye.
2015. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó.

Mert a bőrszin nem magánügy????

Mert arról tehet valaki hogy milyen származásunak születik???

Na neeee.... a fajtád miatt megérett a világ a pusztulásra :(

2015. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Tudod nem a bőrszín határozza meg az embert, hanem a neveltetés! Viszont én a helyedben tükörbe néznek, mert a Te neveltetéseddel van sajnos a probléma!
2015. márc. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
eddig soha, pedig elég szar környéken lakom és akármennyire is titkolom látszik rajtam
2015. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!