Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg férfi, akit súlyos fizikai támadás ért a nemi beállítottsága miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült ezt feldolgozni?

2015. márc. 27. 22:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem próbáltak... De nem nagyon sikerült nekik
2015. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Velem kb. egy évvel ezelőtt esett meg, hogy jöttem ki a Magnumból (ez egy pesti meleg szórakozóhely, egy kis mellékutcában). És jövök ki, kanyarodok el, s a sarkon nem elcsíp két brazil... (nem nem vagyok rasszista).


HOgy tesó adjál már pár forintot. Mondtam nekik, hogy nincs. Utána meg: Láttuk, hogy a b...zigödörből jöttél ki adjál pénzt te f...sszopó...


Látom, hogy elkezdenek púposkodni, nem vagyok egy nagy darab, de beszari se, aztán mielőtt az egyik nekemállt volna, úgy orrbagyúrtem, hogy padlót fogott, a másik meg - milyen férfias heterók - elszaladt a pics@ba... :D


Mondtam a srácnak a földön, hogy szedje össze magát, szépen menjen arra, amerről indult... Ja és éppen egy háromfős tömeg gyűlt össze mögöttem, akik épp cigiztek, (mert a Magnumban nem lehet, csak a főbejárat előtt az utcán) odajöttek, de már vége volt a bulinak hálistennek.


Nekem ez az egy volt, amúgy passzív vagyok, de nem vagyok lányos , visszafogott, normális ember vagyok, de ebben a helyzetben nem volt más választásom... Nem mondom, hogy azért akartak nekem jönni mert meleg vagyok, lehet ez is benne volt a pakliban, hanem a rablás , vagy annak kísérlete miatt...


Szóval nálam így esett. Egyébként elég hamar feldolgoztam, gyorsan megittam egy sört is a Corvinnál :D

2015. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
26%
Ha sokat kérdezősködsz, akkor biztos lesz ..... :) :)
2015. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!