Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy heteroba hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
F/bi

2015. máj. 18. 06:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Azert irtan hogy hetero mert nem tudom hogy bi vagy meleg e de van esély rá
2015. máj. 19. 17:54
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Énis ebben a helyzetben vagyok kedves kérdző!Nekem is megfogta... és a nézése is olyan cuki :D Amúgy maradj vele egyelőre csak barát majd talán lesz valami:/

(Nem ugyan arra a fiúra gondolsz te is véletlen mint én XD)

2015. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát eléggé biztos vagyok benne hogy nem ugyanaz a fiu xD

De igen ez a tervem hogy eggyenlőre csak barát azt hátha találok még valami jeleket amik arra utalnak hogy bi vagy meleg

2015. máj. 20. 06:31
 14/24 anonim ***** válasza:
Sok sikert!! Privibe a srác nevet véletlen PLS :D
2015. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanilyen helyzet van egy fiúval. Nekem nem fogta meg. De már táncoltunk együtt, közös pohárból ittunk házi buliban. És flörtöltünk. És egy lány féltékenyen néz rám ha vele beszélek. De nem volt vevő randira (mert kvázi elhívtam). De a mosoly, tekintet, szemezés, viselkedési beütés eléggé megvan. És ha jól tudom még nem volt barátnője. szerintetek?
2015. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, lehet kalandra vágyik egy kicsit.De ha minden megvan amit felsoroltál akkor valamibe lehet belemenne. Ha meg nem akkor poénkod el valahogy ha nem akarod hogy nagyobb baj legyen és elmondja valakinek.
2015. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Hetero vagyok és most kivételesen nem trollkodni akarok csak kiváncsi vagyok hogy működik ez..

Olyan természetesen írtátok, hogy megfogta, nemfogta stb..

Ez nálatok valami flört féleség?

Ha én egy csajnak még ha haverkodásból is alányulnék azért zavarná szerintem..

Hogyvanez?

Tényleg nem bunkózni jöttem!! Bocsi ha hülyeséget kérdezek.

2015. máj. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2015. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__662..

Ezt a ket linket a 17- es versenyzo figyelmebe ajanlanam,ezen is lehet morfondirozni...

2015. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2015. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!