Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Análszexel kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszexel kapcsolatban valaki segítene választ adni párkérdésemre? Hogy tisztítjátok illetve, hogy készítitek elő magatokat? Illetve mi történik ha közvetlen előtte nem tudtok wc-re menni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 19:36
 1/5 anonim válasza:
81%
Egyáltalán nem kell wc-re menni előtte mivel a végbélben nincs széklet.Ha már van akkor meg érzed,hogy menni kell wc-re.Sok síkosító és annyi.
2015. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez az anyagcserédtől függ. Ha lassú az anyagcseréd ill. nem ürül ki rendesen, akkor bizony akadhat pangó maradék odabenn. Én aznap már nem eszem és pár órával előtte beöntést adok magamnak. Legalább ez ki is tisztít egy kicsit :-)
2015. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátom az első előtt azt mondta, hogy borotváljam le a lábam, és a többit elintézi. Ujjazott, kenegetett mielőtt betette.
2015. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én zuhanyban letekertem a rózsa fejét kis síkosítóval felhelyeztem magamnak csorgattam a vizet amíg bírtam tartani, majd ültem egy kicsit a WC felett. Ezt megcsináltam 3-4-szer így már tiszta voltam. Mi még nem szexeltünk csak próbálgatja ujjal, hogy szokjam az érzést. Később eljuthatunk addig, hogy betegye.
2015. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
En bevallalos vagyok, hogy poposzex legyen, o meg legyen bevsllalos, hogy kakiszrx lesz belole. .. Nem keritek neki nagy feneket.nem adok beontest. Minden alkalommal benne lennek. N
2015. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!