Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan konditerem vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan konditerem vagy uszoda ahol nem okoz problémát ha merevedésem van az öltözőben, zuhanyzóban?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Építtess sajátot!
2015. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Egyik konditeremben sem foglalkozik ilyesmivel senki!

Oda edzeni járnak az emberek szexuális orientáltságtól függetlenül.

2015. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
A hideg víz mindent megold.
2015. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Azért ritka ciki ha már mások látványától is feláll... egy kis önkontroll nem ártana.
2015. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem nézelődsz és kész. Nincsenek meleg konditermek meg uszodák..
2015. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

5.!


De van melegbarát konditerem. Pl Tempelfit.

De oda sem nézelődni járnak a srácok. Csak nem néznek rád ferdén ha a pasiddal együt mész le edzeni és mondjuk látszik a viselkedéseteken hogy együt vagytok.

2015. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy? Tinikorban még nyilván izgató egy ilyen szitu szexuális beállítottságtól függetlenül, ott még annyira nem tud működni az önkontroll, idősebb korban azért már tényleg tudnod kéne zabolázni az erekciódat.
2015. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Én nekem mindig áll a kondi zuhanyzoban, senki nem szólt még.. 16 /f
2015. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

20 vagyok. persze tudom valamennyire kontrollálni, csak gondoltam hátha van olyan hely, ahol ez nem probléma és nem kell vele foglalkoznom.


8-as te hova jársz? :D

2015. máj. 25. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj, én ezzel amúgy úgy vagyok, hogy nem fogom a keresztet hányni magamra, meg a rendôrséget hívni sikoltozva, ha egy pasinak feláll, hiszen mindenkivel elôfordulhat, ráadásul nekem a meztelen testekkel meg a merevedéssel naturistaként sok bajom nem lehet, tán, még meg is nézem, milyen, pedig hetero vagyok, de azért a kérdés nyilván felmerülne bennem, miért meredezik egy férfi öltözôben, és kicsit tartanék attól, hogy bepróbálkozik. Bár nyilván tudnám azt is kezelni.
2015. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!