Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben zuhanyzó?

Konditeremben zuhanyzó?

Figyelt kérdés

Ne szóljatok be légyszi, normális válaszokat várok!


A konditermi zuhanyzók általában milyenek?

Van elválasztófal, vagy mindenki egy térben?


És a törölközőt ott szokás lerakni vagy már az öltözőben?


Nem vagyok elhízva és a nincs problémám a mérettel sem, értitek, csak nekem ez kicsit vagy nem kicsit furcsa.


Most akarok hozzáfogni és azért kérdezem.


Hogy mennyire lepukkant vagy nem az nyilván helyfüggő, de még az ami kevésbé zavar.



2013. máj. 27. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Változó, eddig én 3 helyen edzettem, az egyikben kabinok voltak, a másik egy tér, elválasztó nélkül a harmadikban külön fülkék, függönnyel.
2013. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg mindenhol más - nézd meg.

Nálunk is pl. egy tér a zuhanyzó.

2013. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 poiu ***** válasza:
95%
Nálunk két fülke van homályos üveggel. Persze onnan meg ki kell jönnöd utána az öltözőbe...
2013. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egyterűben is, és elválasztottban is. Van, ahol külön kérik, hogy még a zuhanyzóban törölközz meg. Nekem nem volt para, bár néhány fullos izomsrác miatt volt kisebbségi érzésem:-).
2013. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy érdemes papucsban használni az ilyen zuhanyozókat.
2013. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szègyenlős vagy akkor tekerd magadra gyorsan utána a törülközőt. Amúgy sem illik mindent összevizezni bent :) Papucsot tényleg használj.
2013. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
El kéne töltened pár hónapot a sitten, utána meg se fordulna a fejedben, hogy félelem miatt ne merj lezuhanyozni egy közönséges edzőteremben.
2013. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet az egész társadalmat bezárni. Én ugyan négy konditeremben is eléggé rendszeresen zuhanyoztam (többségében volt edzőtársam is) - valahogy mindig voltak/maradtak bennem hasonló érzések, mint a kérdezőben. Ez egy természetes emberi állapot.
2013. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled kérdező konditermi zuhanyzó ügyben?
2013. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést.


Végül azt mondtam magamnak, hogy nem gáz.

2013. okt. 17. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!