Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak passzívként tudom elképze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak passzívként tudom elképzelni magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mármint nem az anális szexre gondolok, hanem az orálisra. Sajnos nem tudom elképzelni azt, hogy az én péniszemet kapja be valaki. Szerelmes vagyok egy srácba, de csak arra áll fel, ha én foglalkozom az övével. Fordítva sajnos nem izgat a dolog egyáltalán. Az anál az viszont kölcsönösen izgat. Mit tegyek hogy az orális dolgok is vonzzanak?

2015. jún. 5. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
miért gondolod, hogy erőltetned kellene. Azt csinálj, ami neked jó.
2015. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyan lány vagyok, de nálam is ez a helyzet. Ha én csinálom azzal semmi gondom nem lenne, de hogy én hagyjam... Valahogy nem vonz az ötlet. Ha nem szeretnéd, ne csináld. Ezt a pasinak is meg kell érteni, ha meg nem, akkor nem is szeret, különben azt akarná, hogy élvezd, nem pedig, hogy kellemetlenül érezd magad.

Ettől függetlenül, lehetséges, hogy még megszereted, vagy legalábbis néha jól eshet a másik irányba is, de végeredményben az a lényeg, hogy azt csináld, amit szeretsz és ne erőltess olyasmit, amit nem akarsz.

2015. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Értem, de az a baj, hogy ki akarnám próbálni milyen érzés megsz*patni Őt, mert ő is kíváncsi rá, de akkor az a baj, hogy abbamarad az erekcióm.

Meg engem is vonz a gondolat, hogy milyen lehet. Csak technikailag nem vagyok rá képes. :(


Nem merevedési zavar, mert akkor nem működne a pálca akkor se ha más "dolgokat" csinálunk.

2015. jún. 5. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Írhatnám, hogy biztosan ért valami trauma, amiért Te nem tennéd be a társad szájába. Ezt neked kell felidézned. Majd elmúlik idővel. Türelem.
2015. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Semmit ne tegyél!

Csak azt amit szeretsz! Semmi gond nincs ezzel.

2015. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem semmilyen traumára. :/

Amúgy nem konkrétan attól félek, hogy a szájába vegye, hanem egyszerűen nem vonz a dolog. Nem akarok sz*patni senkit. :/

2015. jún. 6. 00:43
 7/12 Béla211 ***** válasza:
89%
Csináljátok 69 pózban akkor te is szopsz közben és lehet akkor nem lesz gondod.
2015. jún. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Trauma, frusztráció nem csak ilyen nagy világrengető dolog lehet. Elég az, ha mondjuk 5-6 évvel ezelőtt úgy gondoltad, hogy csúnya, nem elég hosszú, nem elég vastag, nem olyan színű, stb.



De igazából erre én is csak azt tudom mondani, mint előttem. Ha nem jó, ne csináljátok. Van még ezernyi más dolog amit ki lehet próbálni. Pl. kézzel, segédeszközzel, stb.


Csak az a fontos, hogy a párod tudja, hogy téged mi az ami izgat, és te is tudd, hogy ő mit szeret és mit nem. Nincsen mindenkire kötelező jellegű repertoár, elvégre neki akarsz örömet szerezni, és ő neked, az hogy az emberiség többi tagja mit csinál ilyenkor, az irreleváns.

2015. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Joe.38 ***** válasza:
78%
Passzivkent szereted.? Úgy csinald!
2015. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Hol van itt a probléma? Úgy szeretkezz, ahogy neked tetszik. Nem vagyunk egyformák. Mindenki másra vágyik;)
2015. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!