Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak passzívként tudom elképze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak passzívként tudom elképzelni magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mármint nem az anális szexre gondolok, hanem az orálisra. Sajnos nem tudom elképzelni azt, hogy az én péniszemet kapja be valaki. Szerelmes vagyok egy srácba, de csak arra áll fel, ha én foglalkozom az övével. Fordítva sajnos nem izgat a dolog egyáltalán. Az anál az viszont kölcsönösen izgat. Mit tegyek hogy az orális dolgok is vonzzanak?

2015. jún. 5. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te is igazi passzív vagy! :-) Megértelek, én is így vagyok ezzel. De sajnos, most nincs pasim..:-(
2015. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos, az aktív szopónak is lehet dolga, hogy téged rendesen felállítson. Elvégre a szex minium 2 résztvevövel szokott történni, ilyenkor mindkét fél figyelhet / figyelnie kell a partnerére is. Erröl beszélgetni is lehet vele az elején.
2022. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!