Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuális együttlétekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális együttlétekben mennyire normális az óvszer hiánya? Én nagyon így szeretnék szexelni. Hogy?

Figyelt kérdés

Két fiúval voltam eddig. Az egyik csapattársam volt és mindketten elsők voltunk egymásnak. Emiatt alap volt hogy mindent óvszer nélkül, alapos tisztálkodás után csináltunk. Imádtam a fenekébe beleélvezni és 10-ből 8-szor így élveztem el.

A másodiknak két komoly kapcsolata volt előttem és mindkettőben óvszerrel szexelt legtöbbször, ezért vettem rá hogy nélküle is próbáljuk ki.


Mindkettő véget ért amikor a fiúk többet is akartak szexnél. Találhatnék olyan partnert, aki nem kefél fűvel-fával, nem akar komoly kapcsolatot, csak kevés és megbízható partnere volt eddig (mint nekem) és análisan óvszer nélkül is csinálhatnánk?


2015. jún. 8. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Csak egyszer kell elkapnod valami vírust. Csak egyszer. :)
2015. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
vagy egy jó kis fertőzést. higénia a köbön
2015. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kettőtökhöz képest meg egy csomó fórumon azt olvasom hogy a legtöbb srácot rá lehet venni két perc rábeszéléssel az óvszer nélküli szexre. Komoly válaszokat kérnék.
2015. jún. 8. 14:22
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok homár. Lányokkal dugok rendszeresebben, de gondolom te is vágod hogy férfi partnert egymilliárdszor könnyebb szerezni ingyen, mint női partnert.


Homo: Felmész egy oldalra, képet cseréltek egy sráccal. Ha tetszetek egymásnak akkor aznap vagy másnap már kúrhatod a fenekét.


Hetero: Elmész szórakozóhelyekre vagy nappal szólítasz meg lányokat. Jófej vagy, odateszed magad, küzdesz mint az állat és talán 20-30-ból megengedi 1 hogy megdugd.


Ezért jó biszexnek lenni, mert ha punci hiány van akkor felhúzol a farkadra egy másik férfit és kész.

2015. jún. 8. 14:58
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező,hány éves vagy?
2015. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
21. A partnereim is kb. velem egykorúak voltak, mínusz 1-2 év. Dugásban csak aktív vagyok.
2015. jún. 8. 15:52
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Akár ez, akár az, akkor is csak egy bu-zi vagy.
2015. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
21 évesen 6 lánnyal szexeltem. És te?
2015. jún. 8. 16:08
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Engem ez érdekelne!
2015. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezer nővel voltál, de egy fiúval is önszántadból, akkor bu-zi vagy.
2015. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!