Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szakítsam meg a barátságot? 18f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsam meg a barátságot? 18f

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik fiú barátomról fél éve kiderült, hogy meleg, elmondta nekem, most pedig azt mondta, hogy már 2 éve tetszem neki, szeretne többet is, de tudja, hogy ez nem fog soha összejönni neki, mert én heteró vagyok. Folyton rám gondol, még azt is mondta, hogy örülne ha orálisan kielégíthetne, vagy csak szimplán kiverhetné nekem. Megbeszéltük, hogy nem lehet semmi, megértette, viszont sztem szenved, nagyon maga alatt van, pl. fogyott is az utóbbi időben, látom az arckifejezésén hogy szomorú, szóval másabba lett mint azelőtt volt. Szerintetek szakítsam meg vele a barátságot, hogy neki jobb legyen? Vagy attól még rosszabb lenne neki? Felvetettem egy olyan ötletet, hogy egy kis ideig külön legyünk (nem beszélünk, nem járunk össze), de tiltakozott. Ő is 18 éves és én is

2015. jún. 13. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
XD szerintem szakítsd meg a kapcsolatot vele hiszen meg akar tömni, ha nem vagy langyi akkor elküldöd a fenékbe
2015. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Béla1977 ***** válasza:
24%
Szerintem is mond neki ,hogy jobb lenne ha másnál próbálkozna..Te nem vagy meleg.ennyi.Ha nem érti meg akkor szakits meg minden kapcsolatot vele
2015. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
89%
Hát szerintem jobb lenne ha legalább egy kis ideig nem találkoznátok,legalább ameddig le nem mond rólad.Ha ennyire ragaszkodik hozzád ,akkor valószínűleg szenvedni fog először de hosszútávon így a jobb ha tényleg semmit nem érzel iránta.
2015. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
már boccs de egy haver sosem kérne egy havertől ilyet. kuld el.
2015. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Próbálkozik mást keresni? nem lesz semmi értelme ha nem beszéltek egymással 1-2 hónapig, ugyan úgy fog szeretni. Kéne találnia egy meleg srácot aki kiver téged a fejéből (szó szerint):D

Mennyire vagytok jó barátok? Sokat találkoztok?

2015. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Énis ilyen voltam beleszerettem 1 heteró haveromba,szerintem tudta is,bár nem beszéltünk róla. Ő elviselte, próbálta tolerálni ha nyomultam rá,de a végén én voltam,aki már nem bírta tovább,és előjött a szokásos hiszti mizéria,ami melegeknél előfordulhat. Nekem az segített,hogy megszakítottuk a barátságot,igaz hónapokig szenvedtem,de így volt jobb. :/ Nem könnyű neki most az tény,de az ő érdekében tedd meg,hogy megszakítod vele a barátságot,mert beleőrül majd,ha sose kap meg,az egész élete szenvedés lesz.
2015. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hadd döntse el ő. Ő is meg tudja szakítani a barátságot, ha úgy gondolja, hogy nem éri meg a szenvedést.
2015. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Becixxx ***** válasza:
100%
Segíts neki! Neked is jó lesz. Kipróbálsz egy új dolgot .
2015. jún. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha igazán mély barátság, és felnőtt módjára tudjátok kezelni, akkor talán megpróbálhatod megbeszélni vele. Neki be kell látni, hogy te a lányokhoz vonzódsz, neked meg azt, hogy ő a pasikhoz.
2015. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segíts neki keresni neki egy meleg fiút és akkor lesz párja és ugyanugy maradhat a barátságotok mint régen.
2015. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!