Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is így van az intim mérettel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van az intim mérettel?

Figyelt kérdés

Ugye sokan mondják, hogy nem a méret a lényeg.

Én elhiszem, hogy ha nagyon szerelmes az ember akkor nem számít, de....alapesetben szerintem sok múlik rajta.

Én mondjuk bi vagyok, azon belül is aktív, ha homo oldalról van szó, de van, hogy elcsábulok és olyankor hagyom magam.

Kb 10 férfival voltam eddig, kb 10 centitől kb 22 centiig.

Na már most a 10 centis kb semmi, alig éreztem, vékony is volt, nem tudott egy normálisat tolni, mert kicsúszott.

Ezzel szemben egy kellemes 20 centis, kellően vastag már csak látványra is izgató, megfogni, szopni még jobb, magamba fogadni pedig egyszerűen isteni érzés.

Eleve már az, hogy ugye mikor fogja és jó mélyen betolja és érzi az ember, hogy nem pár centi súrolta végig, hanem még mindig és mindig, mert kellően hosszú és tök jól ingerel.

A vastagság meg ismét fontos, hiszen nagyobb felületen izgat.

Meg maga a tudat is, sokkal férfiasabb egy férfi, ha nem egy kis virsli áll, hanem egy szép nagy doronggal rendelkezik.


2015. jún. 15. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10cm? az duci volt?

Én 16cm-mel vok megáldva kb, de szerintem nem volt rá még panasz...

2015. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én biszexként a passzív oldalt preferálom, és 12 centivel is dugtak már meg úgy, hogy minden porcikám beleremegett, és jelentős mérettel is volt olyan, hogy kifejezetten fájdalmas volt a sok előkészület ellenére.

Orálozásnál viszont valóban jobban tetszik egy nagy, vastag farok :)

2015. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is izgatóbbnak találom a nagyot, szerencsére szerelmemé nem kicsi méret :)
2015. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A mostani páromé sem olyan hűűdenagy (16-17cm), viszont szép formás és jól bánik vele. Orálnál nekem kényelmesebb így, mert könnyebb teljes hosszában kényeztetnem.

Látványilag persze izgatóbb a 20-22-es, de nincs okom panaszra, sőt. Párkapcsolatban tényleg nem a méret a lényeg, de ha csak alkalmi a dolog, akkor válogatósabb vagyok.

2015. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!